reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Hej
Wczoraj wieczorem test owu pokazał drugą bladą kreskę. Dziś rano 2 mocne czyli owulka prawdopodobna na dniach.
Jadę dziś do ginekologa wyciągać spiralę imam nadzieję, że dziś będziemy działać jak pozwoli.
 
reklama
Dzis czuję podbrzusze czyli owulacja może się szykować. W nocy kochałam się z moim i czułam ból przy stosunku czyli wszystko się obniżyło, też odczuwacie czasami ból w różnych dniach cyklu?
Nie zwracałam nigdy uwagi na to ale teraz jak obserwuję swoje cykle to tak.
Ja odczuwam bol, ale właśnie tylko w okolicach owu, trzymam kciuki aby przytulanki były owocne😁🤩
 
Byłam wczoraj u ginekologa. Testy owu rano były pozytywne. Lekarz popołudniu potwierdzi, że w ciągu kilku godz pęknie jajo. Tylko w lewym jajniku a ja nie mam lewego jajowodu więc nie liczę na ten cykl no chyba że jakiś cud...
 
Halo, halo co tu tak cicho, co u Was słychać? ja po przytulankach, owu w tym cyklu miałam mega mocna, tak mnie w pracy bolał brzuch aż takie skurcze czułam, nawet plecy mnie bolały, mam nadzieję że coś zakiełkuje🤞❤️
 
reklama
U mnie spokojnie. Póki co bez starań, jeszcze kilka miesięcy chcemy poczekać. Chociaż czasem się dłuży i chętnie bym to wszystko przyspieszyła. [emoji6]
 
Do góry