reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Jak masz możliwość wyboru, to pewnie, ze lepiej SN [emoji1307] No widzisz, ja każdej ciąży do 5 miesiąca wymioty codziennie i to po 10 razy, w ogóle zle się czułam. A porody miałam szybkie, bo całość porodu (wszystkie fazy) najdłuższego to 2 godz. 30 min. No i duże dzieci rodzę, a ja 165 wzrostu i przed ciąża 49 kg [emoji23] ale osobiście cesarki bym się bała, tak samo jak znieczulenia [emoji85] a Ty jeszcze masz porównanie, wiec życzę Ci takiego, na jaki bedziesz psychicznie nastawiona [emoji847] a ile masz lat, z ciekawości zapytam?. [emoji28]
Przez niepowodzenia ze staraniami gdzieś mi ten temat uciekł, mam 32 lata
 
@Joannaa24 @frez.ja1987 odkopuje temat, co tam u Was?
Co do Waszych rozterek my mamy M4, dwójka dzieci w jednym pokoju, my w sypialni i salon, póki co nikt nie ma swojego pokoju. A co do płci mamy dwóch chłopców i wiadomo jest szansa, że będzie trzeci, no ale co ma być to będzie.
Chciałam Wam powiedzieć, że nam się w końcu udało po dwóch latach, jestem w 11tc termin na 18/19 październik🥰
 
@Joannaa24 @frez.ja1987 odkopuje temat, co tam u Was?
Co do Waszych rozterek my mamy M4, dwójka dzieci w jednym pokoju, my w sypialni i salon, póki co nikt nie ma swojego pokoju. A co do płci mamy dwóch chłopców i wiadomo jest szansa, że będzie trzeci, no ale co ma być to będzie.
Chciałam Wam powiedzieć, że nam się w końcu udało po dwóch latach, jestem w 11tc termin na 18/19 październik🥰
My oddaliśmy sypialnię, zrobiliśmy remont w salonie wydzielają przestrzeń "sypialnianą" i jesteśmy na etapie remontu w pomieszczeniu po sypialni. Aktualnie 17+5 ❤️ termin na 27.08. 😁 na prenatalnych lekarz mówił, że dziewczynka. W przyszłym tygodniu wizyta. Mam nadzieję, że uda się zobaczyć płeć 🙂
 
My oddaliśmy sypialnię, zrobiliśmy remont w salonie wydzielają przestrzeń "sypialnianą" i jesteśmy na etapie remontu w pomieszczeniu po sypialni. Aktualnie 17+5 ❤️ termin na 27.08. 😁 na prenatalnych lekarz mówił, że dziewczynka. W przyszłym tygodniu wizyta. Mam nadzieję, że uda się zobaczyć płeć 🙂
No super, cudowne wieści ❤️ my jak dziecię troszkę odchowamy to się przeniesiemy do salonu, chyba że zdecydujemy się sprzedać mieszkanie i kupić domek 🙂
 
reklama
U nas były takie plany, ale niestety przez pandemię prawie zero zainteresowania przez ponad rok. Więc na razie odpuszczamy 🙂
No powiem Ci ja marzę o własnym ogródku, wychowałam się w domu i 5 lat w bloku nie zmieniło mego zdania, czuje się jak w klatce zamknięta, mamy balkon 3x2 ale widok na śmietnik, sklep i inne bloki nie cieszą oka😒
 
Do góry