reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzy cesarki

DomiBaby

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2020
Postów
36
Miasto
Toruń
Hej kobietki. Moja kochana siostrzyczka jest w 3 ciąży. Będzie miała 3 cc, czy są tutaj kobiety które miały 3cc,a może 2cc i sn? Proszę dajcie nam jakieś słowa otuchy 💪 siostra ma syna 8 lat, córkę 4 latka i teraz bobasek w brzuszku. 😊 Pozdrawiam Was cieplutko.
 
reklama
Hej ja jestem po trzech CC. Mam syna 14 lat, 11 lat i teraz córeczkę 1 roczek. U mnie było wszystko ok. Wszystko przebiegło pomyślnie. Wiadomo że trzeba uważać bo blizna po 2 CC jest delikatna. No i wiadomo że 3 CC to konieczność.Uspokoj siostrzyczke.Bedzie wszystko dobrze.
 
Hej ja jestem po trzech CC. Mam syna 14 lat, 11 lat i teraz córeczkę 1 roczek. U mnie było wszystko ok. Wszystko przebiegło pomyślnie. Wiadomo że trzeba uważać bo blizna po 2 CC jest delikatna. No i wiadomo że 3 CC to konieczność.Uspokoj siostrzyczke.Bedzie wszystko dobrze.
A jak się czułaś po 3cc?gratulacje trzech pociech :)
 
reklama
Do góry