reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzydziestolatki

Mam równióteńką 30,a włściwie rocznikowo to już nawet 31,jeżeli chodzi o seks ,to ochotę mam nie powiem ,ale też nigdy nie zdażył mi się spadek libido ,różnica jest tylko taka,że sama wiem czego chcę ,mąz tez wie i potrafimy w 5 minut osiągnąć szczęśliwy finał,jeszcze kilka lat temu potrzebowałam więcej czasu zeby się rozkręcić i nie zawsze miałam orgazm.Jeżeli chodzi o zostanie babcią to cóż, moja córcia ma 9,5,mam czas ,ale myślę że z dumą wezmę "na klatę"co mi los(córka)do domu przyniesie!!:-)
 
reklama
Święta prawda podpisuje się pod tym nogami i rękoma :-D
tyle ze mi rocznikowo leci już 31 :-p
 
Witam Trzydziestolatki! Ja mam 32, jestem w 12 tygodniu ciazy i mimo, ze w ogole jestem raczej temperamentna osoba to teraz mam ochote NON STOP!!! A zauwazylyscie, ze generalnie wrazliwosc "sprzetu" w ciazy jest duuuzo wieksza? U mnie sa fajerwerki nie z tej ziemi za kazdym razem... Poki co ciaza bardzo mi sie podoba ;-))
 
Do góry