reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzydziestolatki

A

Agnexx

Gość
Spotkałam się ostatnio z opinią, że kobiety po trzydziestce maja większy temperament, niż dwudziestolatki. Do trzydziestki dużo mi nie brakuje, ale nie zauważyłam u siebie większego "głodu", niż zwykle. A, jak to jest u Was ???
 
reklama
Mnie do 30 brakuje hm 2 tygodnie i rowniez mnie roznosi ale moze to ze wzgledu na to ze nie mozemy:( a moze to juz 30 zbliza sie wielkimi krokami .:)
Wiem ze jak juz bede mogla choc nawet nie mysle kiedy to nastapi po cc ;-(juz sien ie moge doczekac :)
pozdrawiam
 
Nie no mnie też nic nie rozsadziło, ale Agnexx uważaj, bo czasami jak jest ochota.........to pies kota wychrobota! ;D ;D ;D ;D ::) ::) :laugh: :laugh: : ;) ;)
Tak to u mnie wygląda.
 
reklama
Ja już skończylam 30-stkę.
No i jaki większy ten temperament. Zgadza się. Nie do tego stopnia, żeby mnie roznosiło, ale jednak. Teraz nie mogę, bo szyjka sie skraca i jest to baaaardzo ciężki okres.
 
Do góry