reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzylatek w teatrze?

Dołączył(a)
13 Styczeń 2015
Postów
12
Co sądzicie o teatrach dla dzieci? Czy trzy latka to odpowiedni wiek, żeby dziecko po raz pierwszy zobaczyło teatr? Co prawda spektakle są tam krótkie i mają też element zabawy, ale nie mam pewności, czy to nie za wcześnie. zastanawiałam się nad tym teatrem: Teatr dla dzieci w Warszawie, Spektakle dla dzieci | TEATR MAŁEGO WIDZA - może ktoś poratuje jakąś opinią, krótką recenzją, czy warto?
 
reklama
Byliśmy z Córką pierwszy raz w teatrze na Dzień Dziecka, jak miała niespełna 2,5 roku, rok później też, w tym roku również się wybieramy.
Spokojnie dała radę na spektaklu dla dzieci :tak:
 
Nie wiem czy to aby nie za wcześnie,u nas siostrzenica poszła do teatru dopiero jak miała 6 lat bo akurat udało się dopasować fajną,bajkową sztukę. W przeciwnym razie dziecko może się zwyczajnie nudzić i w konsekwencji zniechęcić do teatru.
 
Myślę, że to zależy od dziecka, wulkan energii będzie się nudził i w teatrze i w kinie, a moja córka chodzi i do kina i do teatru i nigdy się nie nudzi, zawsze grzecznie siedzi i z ciekawością ogląda ;-)
 
Kupiłam bilet na spektakl Rozplatanie tęczy, który podobno jest polecany na pierwszą wizytę w teatrze :) Dam znać po jak wrażenia :)
 
To świetny pomysł. Co prawda nie jestem z Warszawy, ale spektakle specjalnie dla dzieci są warte wypróbowania. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że popieram zabieranie maluchów w takie miejsca i oswajanie ich z różnego rodzaju kulturą. I nie kryjmy też tego, że dla nas dorosłych to też niezła rozrywka. ;)
 
A ja zapewniam,że nawet jeżeli dziecko jest wulkanem energii to dobra i odpowiednio dobrana sztuka teatralna na pewno go zainteresuje i wciągnie,o to możesz być spokojna,no tylko że wystarczy spróbować się tam udać:)
 
Jeden z najlepszych pomysłów. Szczególnie polecam wspomniany Teatr Małego Widza. Od dłuższego czasu chodzę tam z synkiem i zawsze wychodzi zadowolony i chce wracać. Spektakle połączone z zabawą mogą zachęcić maluchy do teatru. Co ważne dzieci od 1 roku życia mogą chodzić do tego teatru. Repertuar znajdziecie na ich stronie - www.teatrmalegowidza.pl
 
reklama
Tutaj Link do: SZTUKA - KIWIPortal jest ciekawe rozwiązanie. Otóż znajduje się tam bardzo profesjonalna wyszukiwarka wydarzeń, która pozwala odnaleźć nie tylko spektakle teatralne dla dzieci, które są wystawiane w całej Polsce, a także inne wydarzenia z konkretnej okolicy. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie, bo mogę chodzić z dzieckiem na imprezy przeznaczone dla maluchów.
 
reklama
Do góry