reklama

Trzymajcie kciuki !!!!!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ewiiiiiiiiii, 28 Kwiecień 2010.

1. ewiiiiiiiiii

ewiiiiiiiiii Fanka BB :)

Dziewczynki za 3 h mam kontrolne usg ...zapewne pamiętacie moje przeboje ze spadajacą beta hcg.... http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/spadek-bety-ratunku-39484/ tydzien temu mialam usg dopochwowe i jeszcze nic nie bylo widać ...teraz jest juz 7 tydzien mam nadzieje ,że ciaza się rozwija...strasznie sie boje ,bo to dopiero teraz bedzie wiadomo czy wszystko jest OK!!!! Boze czy to mozliwe żeby aż tak się denerwować? Cała sie trzesę!!!!!!!!
    Trzymajcie kciuki Kochane!!!!!!!! Potrzebuje duchowego wsparcia !!!!!!:szok:

2. monaadams

monaadams Fanka BB :)

Bedzie dobrze, trzymamy kciuki mocno i daj znac jak poszlo :)

3. reklama
  4. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Pamiętasz zapewne moją historię z HCG...wiem jaki to stres i jakie nerwy...trzymam kciuki...odezwij się po wizycie:)

5. Anetka83

Anetka83 zbyt wiele...

kciuki zaciśnięte !!!

6. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

EWIIIIIIII- kciuki zacisniete i myslami jestesmy z Toba!!!musi byc dobrze.czekam na wiesci i wiem ze beda to dobre wiesci:tak:taki sloneczny,optymistyczny dzien:tak::-D

7. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Też trzymam mocno kciuki!!! Musi być dobrze!!!

8. ewiiiiiiiiii

JUPIIIIIIII !!!! Kocchaniutkie!!!!!! WSZYSTKO SUPER!!!!!!!!! 7 TYDZIEŃ. Widziałam serduszko ....wszystko ok !!!!!!

9. ewiiiiiiiiii

Dziekuje za trzymanie kciuczków Buziaki!!!!!

10. reklama
  11. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

EWIIIIII- gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mowilam,ze bedzie dobrze!!!!!!!!!to teraz zrob sobie piekny ciazowy suwaczek:tak::tak::tak::tak::tak:

12. monaadams

monaadams Fanka BB :)

Super :-) gratuluje serdecznie, zycze aby ciaza przechodzila teraz spokojnie :)

Poleć forum