reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzymamy kciuki za missis i jej synka antosia

Emilko trzymam kciuki za twojego maleńkiego syneczka, napewno wszystko będzie dobrze, musi być dobrze - wiara czyni cuda.
Łącze się z Wami w myslach i modlitwie. Pozdrawiam.
 
reklama
Missiiss- trzymam kciuki, ściskam Cię z całych sił i przesyłam moc dobrych fluidów!
myślami jestem z Wami!
 
tak mysle ze moze mississ jest przykro patrzec na ten watek i moze go usunac??? z jednej strony napewno jest jej milo ,ze myslalysmy o niej w tych trudnych chwilach, ale z drugiej ten temat wszytsko jeszcze jej bedzie przypominal... Zwlaszcza jak wpisze sie ktos kto nie wie, ze Antos umarl :-(
Chyaba Czarnuszka moglaby go usunac (bo go zakladala), ale mysle ze w porozumieniu z Emilka.
 
mysz1978 ja rowniez sie z Toba zgadzam

Tak wiec prosba do Czarnuszka88 o usuniecie tego watku.
 
dziewczyny jesli nie przeszkadza wam ten watek to nie usuwajcie prosze... chce go miec i chce go widdziec i dziekuje zescie wierzyly i sie modlily ... i chce czasem go przeczytac.. naprawde...
 
tak mysle ze moze mississ jest przykro patrzec na ten watek i moze go usunac??? z jednej strony napewno jest jej milo ,ze myslalysmy o niej w tych trudnych chwilach, ale z drugiej ten temat wszytsko jeszcze jej bedzie przypominal... Zwlaszcza jak wpisze sie ktos kto nie wie, ze Antos umarl :-(
Chyaba Czarnuszka moglaby go usunac (bo go zakladala), ale mysle ze w porozumieniu z Emilka.



Tez tak myślalam.....
Decyzja należy do Missis
Kochana moge go w każdej chwili usunąc jezeli sie da....
 
reklama
missis! kochana trzymaj się , taK mi przykro , łzy się aż cisną do oczu :-( ze tak się stało.:-:)-:)-(
Wiedz ze wszystkie jesteśmy z tobą i nam ogromnie przykro, mocno , mocno tulimy do serca....
 
Do góry