reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzymamy kciuki za missis i jej synka antosia

Missiiss!!!
Tak mi strasznie przykro!!! Nie wiem co powiedziec, bo wiem, ze zadne slowa nie ukoja Twojego bolu.
Calym sercem jestem z Toba!!!
 
reklama
fajnie było widzieć że tyle osób wierzy że moj dzidziusiek da rade... ale lekarze pewnie robili wszystko co mogli zeby go uratować w końcu zył aż 7 godzinek i 2 minutki .... dziękuje wam dziewuszki jeszcze raz kochane jesteście a mój Antoś pewnie czuwa teraz nad wami wszystkimi żeby żaden dzidziuś sie na świt nei wyrywał za wczesnie a jak chciałby to moj Aniołek mu pokazuje NU NU NU :tak:;-)
 
dziekuje kochane , silna musze byc bo wierze ze moj Aniolek jeszcze wroci do nas ... i wierze ze to bedzie ten Antos ten sam...
teraz trzeba sie modlic za Stasia maborki!!!!!

(*)A ty Antosiu moj aniolku czuwaj nad nim i dodawaj mu sil kazdego dnia. i zaprzyjaznij sie z Jasiem zeby mu smutno nie bylo. mama ładnie Cię prosi (*)
 
reklama
Moje dziewczynki coś za szybko chcą wyjśc. Byłam w szpitalu i na szczęście udało się powstrzymac. Antoś czuwa:tak:.
 
Do góry