reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH-6.0 ( 6 tydzień ciąży)

Gusia 2106

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2019
Postów
503
Witam Was serdeczne.
Mam pytanie do kobietek które być może tak jak ja miały problem z wysokim TSH.
Badania krwi robiłam 6+2 i okazało się że TSH wynosi 6.
Od 6+4 biore ltyroksyne, ale boje się ze za późno zrobiłam badanie.
Jesteście w stanie napisać mi czy powinnam się martwić czy może być spokojną i dać działać tyroksynie.
Ginekologa i badanie mam w piątek.
Beta 2300
Dziękuję !
 
reklama
Rozwiązanie
U niektorych tarczyca zaczyna wariowac w ciazy dlatego warto to sprawdzac. Mi lekarz od poczatku tej ciazy co jakis czas zwieksza dawke leku bo tsh rosnie.
Poza lekiem kazal mi brac jod witd3 i kwas foliowy - ja to biore w preparacie pregna plus. Przed ciaza tez te witaminy moalam suplementowane no one korzystnie wplywaja ma dzialanie tarczycy.
Ja również biorę jod kwas i progesteron jeszcze. No i teraz doszła od tygodnia tyroksyna. Ja pierdziele jaka apteka.Nigdy nie bralam tyle tabsow o_O
U niektorych tarczyca zaczyna wariowac w ciazy dlatego warto to sprawdzac. Mi lekarz od poczatku tej ciazy co jakis czas zwieksza dawke leku bo tsh rosnie.
Poza lekiem kazal mi brac jod witd3 i kwas foliowy - ja to biore w preparacie pregna plus. Przed ciaza tez te witaminy moalam suplementowane no one korzystnie wplywaja ma dzialanie tarczycy.
Ja również biorę jod kwas i progesteron jeszcze. No i teraz doszła od tygodnia tyroksyna. Ja pierdziele jaka apteka.Nigdy nie bralam tyle tabsow o_O
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry