reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH - grupa wsparcia

reklama
ja sie musze poradzic, nigdy nie chorowalam na tarczyce,mialam wynik 1,5-1,76, ale nagle wzroslo do 3,07 po czym samo spadlo do 2,5, pytanie ruszac to? isc do endo? co myslicie?
Ja miałam skaczące tsh...A lutym 0.66 a w maju 2.9 a jak zaszlam w ciążę to 4. Niestety zaraz poronilam...dostałam eutyrox 25 i się unirmowalo i teraz mam 1.3 tsh. ..oczywiście też wyszło ze mam Hashimoto

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
Niestety nie....A Ty bierzesz eutyrox? Ja się odraxu źle czułam jak miałam wyzsze, zasypialam prawie w pracy i na nic nie miałam siły i nic mi się nie chciało A wystarczyła małą dawką eutyroxu i czuję się o niebo lepiej☺

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
nie biore, bo ja dopiero niedawno odkrylam, ze mam takie skoki tsh i ide w maju do ginki i zobacze co ona mi powie potem pewnie endo
 
nie biore, bo ja dopiero niedawno odkrylam, ze mam takie skoki tsh i ide w maju do ginki i zobacze co ona mi powie potem pewnie endo
Mi nic nie chcieli dac bo twierdzili że skoro w normie to ok...Ale wiadomo że dla kobiety starajacej sie to max 2 powinno być i dopiero ginekolog-endokrynolog zareagował i dostalam eutyrox

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! fajnie, że powstał taki wątek, bo sama borykam się z niedoczynnością, nie miałam nigdy problemów z tarczycą, ale jak zaszłam w ciąże przy pierwszych badaniach TSH wyszło 3,5 i przez rok nie spadało prawie w ogóle pomimo brania leków i diety :) obecnie biorę 1xdziennie połówkę dawki Letrox75 i mogę powiedzieć, że dopiero teraz po roku leczenia mam wynik w normie, czuję dobrze i waga również zaczęła spadać :) życzę Wam również wytrwałości :)
 
reklama
Do góry