reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tupot małych stóp:) i nie chodzi tu o buty:)

K

kaatia

Gość
Hejka.
Mamy dwa problemy ze stópkami, ale jeden z drugim się nie wiąże.
Pierwszy to zimne, albo nawet lodowate stópki, w sumie ciągle Marynia ma na maksa zimne stopy, nawet jak jest cała ciepła:( jedynie jak śpi są ok. Skarpetki nie pomagają, bardzo często Jej masuje stópki, no ale to też na wiele się nie zdaje. Kochani, macie jakiś patentna nasz problem?

A drugi problem, to Mała od kilku dni trze stópke o stópke:( bardziej mnie to denerwuje, bo wygląda jakby jej coś dokuczało:( niby leży spokojnie a jednak noga o nogę:( Wcześniej "galopowała" czyli z radości rączki nóżki hulały, a teraz jakby spokojniejsze ruchy rąk, a stópka o stópke:(

Ehh, może szukam dziury w całym...a może Wasze dzieciaczki też tak miały?
Pozdrawiam:happy:
 
reklama
Mój mały odkąd pamietam ma zimne stopy i dłonie,ale to dobrze,tak przynajmniej zostałam poinformowana,więc nic w tym złego,a stópkami trze jak cos chce albo sie denerwuje,teraz to wiem,wczesniej tarł również,wiec nie uważam że są to powody do niepokoju
 
Oliś też am wiecznii zimne stopy-po mamusi hhiihih.A tarcie stópek o stópkę........pewnie odkryła ze ma dwie i że można jedna o drugą pocierać:-D:-Dnowa umiejęstność................Oli też tak robił
 
kaatia jak bys opisala zachowanie mojej malej:-)
robi identycznie, a przewaznie przy jedzeniu to tarcie stopki o stupke
A co do zimnych nozek to u nas dochodza do tego raczki, ale karczek ma cieply wiec jej chyba zimno nie jest
 
Pytam, o to tarcie stópki o stópke, bo wydaje mi się, że Mała też trochę bardziej marudzi, więc jakby wiadomo szukam przyczyny. A ponieważ trochę trze przy jedzeniu oko i zahacza o uszko to po głowie chodzi mi bolące uszko i stąd tarcie stóp?? W uszach nie nie widać, ale hmmm, sama nie wiem:(
 
a może trze oko, bo jest śpiąca, a że koordynacja ruchów jeszcze nie jest za dobra, to zahacza o ucho...
 
też myśle, że ucho to przypadek, ale jakby ta zwiększona marudność łączyła się z tarciem stópek i stąd ta moja paranoja:)
ale od wczoraj jakby humor wrócił, więc chyba oki:) a że nie tylko moja sobie depcze po piętach i nie tylko moja ma zimne jak diabli stopy to jestem już spokojniejsza:)
Dzieki Mamusie i pozdrawionka:)
 
zimne stópki i rączki to normalne u takiego maluszka ponieważ układ krwionośny cały czas dorasta i sie przyzwyczaja do nowego otoczenia nawet jak dziecko ma zimne stopy nie znaczy żej jest mu zimno tak powiedział mi lekarz
 
reklama
Kaatia Co do stopek to chyba każdy lekarz Ci powie że stopki powinny być chłodniejsze od reszty ciała. Ciepłe stopki są raczej powodem do niepokoju. Co do tarcia to myślę że po prostu ja zaciekawiło coś takiego. No ale sama pisałas że humor już lepszy więc niepokój powinien minąć.
 
reklama
Do góry