reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Turnus Rehabilitacyjny

Dołączył(a)
1 Luty 2011
Postów
8
Mam prośbę. Mój syn ma astme oskrzelowa i bardzo chciałabym zabrać go na turnus rehabilitacyjny. Wiem że mogę liczyć na dofinansowanie ale jesli ktoś był na takim turnusie z dzieckiem z astmą baaaaaaaaaaardzo prosze podpowiedzcie gdzie można jechac tak żeby nie było drogo a miło.
 
reklama
na astme dobra jest Rabka :-) No ale oczywiscie poradz sie lekarza
Sama sie zastanawiam nad wyjazdem wlasnie ale nie na turnus bo ja bede jechac z dwojka dzieci (tez astmatykow). Bardziej rozwazam kwatere prywatna i spacesery po tym ich parku zdrojowym :-)
 
Kurcze ja też o tym myslałam ale wtedy tracimy te zabiegi a z tego co słyszałam to sa bardzo skuteczne, wiesz te wszystkie inhalacje itp. Ja to byłam z synem w zime nad morzem. Super efekty. Byliśmy tylko tydzien codziennie spacery 2 razy dziennie, to była pierwsza zima bez duszności. A kwatery tanie bo to to zima a nad morze raczej nikt nie przyjezdza. No ale teraz dobry by był turnus.
 
no to pogadaj z lekarzem o skierowaniu na jakis turnus :-). Tak jak pisalam - Rabka jest dobra, Szczawnica ponoc tez i Krynica Gorska.
Fajnie jak mozesz jechac w kazdym momencie - ja tylko w miesiacach wakacyjnych i dlatego szansa ze akurat wtedy sie trafi turnus jest nikla, wiec nawet nie probuje. Zreszta jak jzu pisalam - jechalaby mz dwojka dzieci ,a sanatorium jest od 3 roku zycia.
 
Do góry