reklama

Turnusy rehabilitacyjne, rehabilitacja dzieci z porażeniem mózgowym nad morzem

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Marysia J., 25 Lipiec 2014.

1. Marysia J.

Marysia J. Początkująca w BB

Hej wszystkim mamom:) Jestem nowa na tym forum i szukam pomocy w temacie rehabilitacji dzieci z MPD. Jestem ze Szczecina i szukam turnusów dla mojego 4 letniego synka gdzieś na wybrzeżu, czy ktoś mógłby coś polecić? Może ktoś już korzystał z takich turnusów? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Centrum Rehabilitacyjnego Norman w Koszalinie, czy ktoś o nim słyszał? Biorąc pod uwagę opinie z innych for jest to dość renomowana placówka. Co prawda turnusy nie należą do do najtańszych, ale takich nie szukam, ponieważ zależy nam na efektach a nie na straconym czasie i pieniądzach. Z resztą na zdrowiu dziecka nie można oszczędzać prawda? Tym bardziej jeżeli ma to przynieść wymierne efekty. Dodam, że już mamy za sobą leczenie przez NFZ i chcemy spróbować prywatnie.

Pozdrawiam Marysia:)

2. reklama
  3. kaboom

kaboom Początkująca w BB

Każdy kto interesuje się rehabilitacją chyba słyszał. Co za pytanie ;p dobra już nie będą złośliwy. Możesz jechać tam, do Centrum Norman albo do Zabajki. Oba ośrodki są renomowane i godne polecenia. Koszty porównywalne jednak pobyt w jednym i drugim różni się. W tym pierwszym mają też oryginalnego Pająka jeżeli komuś zalezy.

Poleć forum