reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Turnusy rehabilitacyjne, rehabilitacja dzieci z porażeniem mózgowym nad morzem

Dołączył(a)
25 Lipiec 2014
Postów
1
Hej wszystkim mamom:) Jestem nowa na tym forum i szukam pomocy w temacie rehabilitacji dzieci z MPD. Jestem ze Szczecina i szukam turnusów dla mojego 4 letniego synka gdzieś na wybrzeżu, czy ktoś mógłby coś polecić? Może ktoś już korzystał z takich turnusów? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Centrum Rehabilitacyjnego Norman w Koszalinie, czy ktoś o nim słyszał? Biorąc pod uwagę opinie z innych for jest to dość renomowana placówka. Co prawda turnusy nie należą do do najtańszych, ale takich nie szukam, ponieważ zależy nam na efektach a nie na straconym czasie i pieniądzach. Z resztą na zdrowiu dziecka nie można oszczędzać prawda? Tym bardziej jeżeli ma to przynieść wymierne efekty. Dodam, że już mamy za sobą leczenie przez NFZ i chcemy spróbować prywatnie.

Pozdrawiam Marysia:)
 
reklama
Każdy kto interesuje się rehabilitacją chyba słyszał. Co za pytanie ;p dobra już nie będą złośliwy. Możesz jechać tam, do Centrum Norman albo do Zabajki. Oba ośrodki są renomowane i godne polecenia. Koszty porównywalne jednak pobyt w jednym i drugim różni się. W tym pierwszym mają też oryginalnego Pająka jeżeli komuś zalezy.
 
Do góry