reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tutaj coś dla tych, które chcą co nieco stracić :) Gubimy kilogramy i centymetry.

reklama
Dzięki dziewczyny,bardzo motywujacy jest taki spadek,choć wiem że juz tak dobrze nie będzie,zeszła woda i pierwszy szok dla organizmu o zmniejszenie sporej ilości kalorii,choć nie powiem fajnie by było chudnąć w takim tempie:-D
 
Super :-)
U mnie waga stoi. No ale po powrocie od rodziców obawiałam się, że może być gorzej :-p W dodatku dostałam @ i mam nadzieję, że jak się skończy to waga nieco spadnie.
 
A ja jestem wk...:angry:
Dietę w miarę trzymam, prawie codziennie siódme poty z Chodakowską wylewam, a waga stoi w miejscu.
zobaczę jeszcze jak centymetry, bo może tłuszcz spalam a jednocześnie mięśnie wzmacniam i stąd efektów na wadze nie widać. Ale po ciuchach jakiejś szalonej różnicy nie widz:baffled:
 
reklama
To super było oczywiście do Milenki :tak:
Jakoś nie doczytałam reszty komentarzy :sorry:
Ja ciągle się łudzę, że pod koniec tygodnia waga będzie dla mnie łaskawa a jak nie to nie wiem :eek:
 
Do góry