reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

twarda bolesna pierś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

walonienka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2012
Postów
94
Dzień dobry
od 3 dni odczuwam ból w prawej piersi a także wyczułam stwardnienie. Usiłowałam się dzisiaj zapisać do lekarza internisty po skierowanie do poradni sutka lecz niestety nie udało mi się ( będę próbowała jutro).

Nie jestem już mamą karmiącą od 4 lat, ale cały czas po naciśnięciu obu piersi wypływa mi z nich płyn przypominający siarę ( ciemnobrązowy ).
Wcześniej miałam kłopoty z poziomem prolaktyny.

Na przestrzeni ostatnich 4 lat 2 razy miałam USG piersi z podobnymi objawami (acz mniej bolesnymi i zgrubienie było mniejsze) i USG nie wykazały żadnych niepokojących zmian.

Nie ukrywam , ze tym razem się bardzo martwię .
Mam nadzieję ,ze to jakieś zgrubienie kanalika ( jak bywało poprzednio).

Czy spotkała się pani wcześniej z podobnymi objawami?
Co robić w takiej sytuacji doraźnie, zanim uda mi się "dopchać " do specjalisty :-(
 
reklama
Witam-proponuję skontaktować się z położną w por K. Zbada Pani piersi i zadecyduje o wizycie u ginekologa. Powinna Pani zrobić to jak najszybciej,o dalszej diagnostyce zadecyduje lekarz, jeśli pojawia się wydzielina z piersi warto poszukać sobie mammografię akcyjną-refunduje NFZ-i ją wykonać ew.USG piersi,ale można to wykonać na skierowanie od ginekologa.Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry