reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

twarda kupka :(

glamour894

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2009
Postów
20
Mój synek 28 stycznia skończył 4 miesiace i zaczełam wprowadzać do jego diety deserki i obiadki ze słoiczka i mam problem bo maly zaczął robić twarde kupki a czasem jak go przewijam to ta kupka taka zaschnieta jest jakby. a dziś zauważyłam że bardzo sie męczy żeby zrobić kupke po czym spojrze i naprawde jej jest mało .... a męczył się tak jakby mial zrobić jej naprawde dużo. Dodam że synek cały czas karmiony jest piersią. Nie wiem co mam zrobic? Czy odstawic te deserki i obiadki ze słoiczków ? Doradzcie :(
 
reklama
Dzieciom kamrionym piersia diete roziwja s iew 6 miesiacu....skoro ma problem z kupkami, widocznie jego zoaldeczek jeszcze jest za maly na nowoaci.Radzilabym odstawic i poczekac jeszcze z 1, 5 miesiaca.........
Skoro na samej piersi nie bylo problemu, ladnie przybiera na wadze nie widze sensu podawania dodatkowcyh produktow
 
niektore warzywa i owoce moga zapierac np.gotowana marchewka gotowane jablko tez.Mysle ze dziewczyny maja racje zeby poczekac troszeczke...dawaj dzidzi pic nawet lyzeczka lub strzykawka jesli nie chcesz uzywac butelki.mowia zeby dzieciom na piersi nie podawac innych plynow ale jak dziecko ma twarde kupki to tylko to moze pomoc.ja dawalam mojemu malutkiemu troszke wody na czczo zeby jelitka ruszyly do pracy.a jezeli ma duzy problem to dobra jest pomiedzy posilkami herbatka hipp-a na dobre trawienie
pozdrawiam i duzo zdrowka dla malenstwa
 
Ja mam podobny problem:( U 7 miesięcznej córci zaczęły się pojawiać twarde kupki:( Diete zaczęłam rozszerzac przed 6 miesiacem i wszytsko bylo ok. Teraz się pojawiają problemy. Cały czas karmie piersią i boje się że może dostaje za mało płynów. Dzisiaj podałam troszkę wody, zobacze jakie będą efekty. Ale mam pytanie. JAk najlepiej podawać napoje dziecku karmionym piersią??? Z butelki się boję, że się przyzwyczai. O ubki niekapki ponoć nie są za dobre dla zgryzu, a podawanie łyżeczką wody to troche niewygodne i uciążliwe. Co radzicie???
 
Moja mala ma tez bardzo twarde kupy...ze 2-3 razy dziennie robi jeden twardy bobek:baffled:
I do tego nie chce pic...juz probowalam roznych herbatek i soczkow ..nie chce :no: lyzeczka mam jej dawac herbate? Ona ostatnio nawet jak ma mleko pic to memle smoczek od butelki w buzi jakby nie chciala ale po chwili zassie i pije...wtedy znowu pomemle...i znowu pije.No ale herbatki to juz w ogole...memle,memle....i nie pije.
Ja nie karmie piersia.
 
Do góry