reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twarda macica na początku ciąży.

U

użytkownik 167877

Gość
Hej Mamuśki. Chciałam was zapytać czy któraś z was na początku ciąży miała problem z twardą macicą i jak to się skończyło. Jestem na początku ciąży wczoraj byłam u lekarza widać dopiero pęcherzyk . Ból podbrzusza jest ciągły dostałam na podtrzymanie Luteine , nospe i magne b6 . Kolejna wizyta dopiero 26 października. Mam leżeć i odpoczywać. A jestem tak zestresowana ze oszaleje zaraz. Dziekuje za odpowiedz !!!
 
reklama
Ja miałam, leżałam od 5 tyg do 38. Dało się. wieczne pobyty w szpitalu, czasem chwile w domu. Były na oddziale też inne pacjentki z twardymi brzuchami i wszystkie dotrwałyśmy do końca.
 
Ja mialam twarda jak kamien, na poczatku mialam taki zestaw jak Ty luteina, nospa, magnez. No i lezalam. Potem sie to uspokoilo i wrocilo w 19 tyg, wtedy dostawalam strasznie bolesne zastrzyki z kaprogestu. W 32 tyg znowu to samo plus skracanie sie szyjki, dostalam zastrzyk na rozwoj pluc u dziecka i bezwgledny nakaz lezenia do 36tyg ciazy, po 36 tyg robilam wszystko normalnoe, urodzilam w 39tyg.
 
Do góry