reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardniejący brzuch w 11 tygodniu ciąży

Patrycja2777

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Grudzień 2023
Postów
15
Bardzo proszę o radę jestem w 11 tygodniu ciąży. Mniej więcej co 2, 3 dzień twardnieje mi brzuch na kilka godzin. Takie uczucie mam od 6 tygodnia ciąży. Podobnie czułam się w poprzedniej ciąży, którą straciłam w 6/7 tygodniu. Chodzę do ginekologa od 5 tygodnia, biorę 2 razy dziennie duphaston profilaktycznie ze względu na wcześniejsze poronienie. Mówiłam lekarzowi o tej dolegliwość plus to, że bolą mnie pachwiny i plecy na dole. Lekarka mówi, że to rozciąganie się wiązadeł. Kiedy mówię o twardnieniu twierdzi, że szyjka jest długa a macica miękka. Podobno wszystko jest ok na USG, wyniki krwi mam ok. Jednak boje się, że to coś złego.
 
reklama
reklama
reklama
Do góry