reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardniejący brzuch.

K.A

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2019
Postów
143
Witajcie,
Jestem w 17 tyg ciąży. Dzisiaj zauważyłam, ze macica mi się trochę ”spina” nie boli mnie ale jest te uczucie spięcia. Brzuch lekko twardy.
Czy to nie za wcześnie?
 
reklama
Witajcie,
Jestem w 17 tyg ciąży. Dzisiaj zauważyłam, ze macica mi się trochę ”spina” nie boli mnie ale jest te uczucie spięcia. Brzuch lekko twardy.
Czy to nie za wcześnie?
Jest tu wątek i znajdź go przez Google twardnienie brzucha. Tam Ci wszystko dziewczyny doradzą. Tez śledziłam wątek (urodzilam rok temu). Może ktoś Ci go wklei. Wg mnie nie za wczesnie, bo mialam tak samo jak Ty i niestety do końca. Czasamo to nic złego (u mnie) a czasami np. Szyjka sie skraca, przedwczesne skurcze. Ważne żeby ginekolog mierzyl Ci długość szyjki. To trzeba kontrolować. Magnez mozesz brać. Mi nie pomógł, ale bierze się. Poszukaj wątku tam duzo wyczytasz. Może jestes przypadkiem jak ja. Nic mi nie dolegało poza twardym brzuchem. Ale twardym mega....zwłaszcza po przebudzeniu. Rozumiem niepokój. Też mnie to martwiło. Moja głupia (teraz to wiem) ginekolog nic mądrego nie poradziła.
 
Witajcie,
Jestem w 17 tyg ciąży. Dzisiaj zauważyłam, ze macica mi się trochę ”spina” nie boli mnie ale jest te uczucie spięcia. Brzuch lekko twardy.
Czy to nie za wcześnie?
Od kad pojawił mi się brzuszek maly to miałam uczucie twatdego brzucha szczególnie jak stalam i tak przez cala ciaze 🤷‍♀️czasami tak po prostu jest, łykaj sobie magne b6
 
Ja też tak miałam, tyle co poczułam ruchy dziecka. Brałam magnez od tego spinania, no i napewno musisz powiedzieć o tym swojemu lekarzowi że się tak dzieje. Czasami po prostu tak jest, macica "ćwiczy".
 
Ja od początku ciąży brałam aspargin bo jak to gin ujęła macica jest "niezrelaksowana" 😂😂 ale u mnie na szczęście nie było żadnego skracania szyjki ani nic więc nie zawsze to oznacza coś złego poprostu ćwiczy ale powiedz o tym lekarzowi.
Ja urodziłam w dzień terminu
 
reklama
Witajcie,
Jestem w 17 tyg ciąży. Dzisiaj zauważyłam, ze macica mi się trochę ”spina” nie boli mnie ale jest te uczucie spięcia. Brzuch lekko twardy.
Czy to nie za wcześnie?
Zdecydowanie za wcześnie, przy kolejnej wizycie lekarz pewnie sam wyczuje , że się spina. A jak nie to powiedz o tym.
Ja do końca ciąży brałam aspargin.
 
reklama
Do góry