reklama

Twardnienie brzucha i dziwne skurcze w 34 tygodniu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez misiaczek92, 13 Lipiec 2015.

1. misiaczek92

misiaczek92 Początkująca w BB

Hej . Od wczoraj dziwnie twardnieje mi brzuch i boli jak przy okresie i zauwazylam ze mi sie opuscil . Jestem w 34 tygodniu i nie wiem co robic bo wizyte mam dopiero na pocz sierpnia a na ostatniej wszystko bylo ok

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Czy skurcze się nasilają? W 34 tygodniu brzuch ma prawo się opuścić, natomiast jeśli ból i skurcze się nasilają koniecznie pojedź na IP. Po co masz się denerwować

3. reklama
  4. misiaczek92

No sa uciazliwe ale jak leze rano ustąpiły zostal twardy brzuch i teraz znowu czuje ze nachodzą

5. misiaczek92

A u nas na ip odrazu bez badan sostawiajavw szpitalu

6. happybeti

happybeti show must go on...

Moja siostra do konca ciąży miała takie skurcze (urodziła w terminie) , wspomagała się No-Spą.

7. witch84

witch84 Fanka BB :)

Mi w tym okresie pojawiły się takie skurcze... Ostatnie 3 noce spać nie mogłam (bo pojawiły się bóle krzyżowe).
    Urodziłam 35t1d. Jeździłam codziennie na KTG - wg lekarza - albo przepowiadające albo porodowe (dość nieregularne).
    Ostatni tydzień na lekach rozkurczowych - Nospa Forte 3x2, Spasmolina 3x, Magnez, Duphaston 3x2.

Ja bym pojechała sprawdzić co się dzieje, żebyś potem nie miała do siebie pretensji...

Ostatnia edycja: 14 Lipiec 2015
  8. misiaczek92

Byłam wczoraj u lekarza i powiedziała że wszystko ok i brac 3 x 1 no spe . A od czego to się dzieje to sama nie wie .

Poleć forum