reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardnienie brzucha i dziwne skurcze w 34 tygodniu

Dołączył(a)
13 Lipiec 2015
Postów
4
Hej . Od wczoraj dziwnie twardnieje mi brzuch i boli jak przy okresie i zauwazylam ze mi sie opuscil . Jestem w 34 tygodniu i nie wiem co robic bo wizyte mam dopiero na pocz sierpnia a na ostatniej wszystko bylo ok
 
reklama
Czy skurcze się nasilają? W 34 tygodniu brzuch ma prawo się opuścić, natomiast jeśli ból i skurcze się nasilają koniecznie pojedź na IP. Po co masz się denerwować
 
Mi w tym okresie pojawiły się takie skurcze... Ostatnie 3 noce spać nie mogłam (bo pojawiły się bóle krzyżowe).
Urodziłam 35t1d. Jeździłam codziennie na KTG - wg lekarza - albo przepowiadające albo porodowe (dość nieregularne).
Ostatni tydzień na lekach rozkurczowych - Nospa Forte 3x2, Spasmolina 3x, Magnez, Duphaston 3x2.

Ja bym pojechała sprawdzić co się dzieje, żebyś potem nie miała do siebie pretensji...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry