reklama

twardy brzuch i klucie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Magda 25, 29 Sierpień 2008.

1. Magda 25

Magda 25 Początkująca w BB

Od wczoraj mam napięty twardy brzuch i kiłuje mnie podbrzusze, opadł mi też brzuch, gin zalecił mi relanium, ale po nim tylko śpie. Co o tym sądzicie i macie jakis inny sposob na klucie?????:nerd:

2. CzarnaAnutka

CzarnaAnutka Wdrożona(y)

Kochana to zależy w którym tygodniu ciąży jesteś.... Jeśli opadł Ci brzuch to wnioskuję, że to końcówka???

twardnienie brzucha to skurcze macicy i mają przeróżne podłoże.

3. reklama
  4. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

dokładnie ja takie twardnienie brzucha miałam juz od dość dawna ,lekarz mówił że to są skurcze Braxtona Hicksa i objawiają się głównie podczas ruchów dziecka .U mnie to nie było nic złego ;-).a niedawno doszło kłucie nieraz tak mnie zakłuje że nie mogę stać ale byłam u lekarza i tak ma niby być że to jest u niektórych normalne :tak: Ja w pierwszej ciąży czegoś takiego nie miałam ;-).Ale jest ok .Kłucie może też być spowodowane iż dziecko naciska ci na jakiś nerw ...:-p..Nie wiem w którym tyg jesteś ...............:no:Pozdrawiam

5. Magda 25

.Nie wiem w którym tyg jesteś ...............
    Jestem w 36tygodniu

6. welonka12

Nie martw się ,twoja macica pewno przygotowywuje sie na skurcze :tak:Pewnie jest wszystko ok <ale jak masz sie niepokoić to zadzwoń do lekarza ,I na pewno cię uspokoi ///:happy: Pozdrawiam

7. Kamylka

Kamylka Entuzjast(k)a

Moim zdaniem w 36 tyg. to nic strasznego.Jednak jezeli masz watpliwosci to skonsultuj to z lekarzem.

8. Magda 25

Mój ginekolog powiedział mi, że mam brać relanium :wściekła/y:, a ja po nim śpie z 2 dni :-(

9. welonka12

ja miałam brac na to diphergan i nic więcej ...:tak: po tym sie nie spało :-)

10. reklama
  11. Panna Dnia

Panna Dnia Zaciekawiona BB

relanium? zmien gina, to jest lekarstwo typu narkotyk i ma przeciwskazania w ciazy.

12. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

jak mnie delikatnie klulo w podbrzuszu to kilka godzin pozniej dzidzia byla na swiecie, dodam ze urodzilam miesiac przed terminem

Poleć forum