reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardy brzuch podczas chodzenia

Dołączył(a)
11 Lipiec 2020
Postów
7
Hej ,mam pytanie czy któraś z Was miała cały czas twardy brzuch podczas chodzenia ? Jak leżę lub siedzę jest ok jak tylko wstanę brzuch robi się twardy. Jestem w 31 tyg ciazy . Proszę o odpowiedz jeśli któraś z Was tak miała
 
reklama
Ja też tak mam, jestem w prawie 36tc i w sumie mam tak od kad pojawił się brzuszek, magnez biorę ale i tak się zdarza, oprócz tego wszystko zawsze na badaniach ok więc chyba taka natura
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź bardzo się martwiłam tym . Ciążę prowadzę w Holandii i tutaj prowadzą ciążę położne nie do końca im ufam bo dla nich jest wszystko normalne i opieka nad ciezarnymi nie jest za dobra. Dziękuję raz jeszcze jestem już spokojniejsza że wy też tak mialyscie.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź bardzo się martwiłam tym . Ciążę prowadzę w Holandii i tutaj prowadzą ciążę położne nie do końca im ufam bo dla nich jest wszystko normalne i opieka nad ciezarnymi nie jest za dobra. Dziękuję raz jeszcze jestem już spokojniejsza że wy też tak mialyscie.
Tez mieszkam w NL. Dlaczego nie jest zbyt dobra? Bo to jest normalne że brzuch twardnieje, gdyby coś było nie tak, dały by cię pod opiekę do ginekologa, widocznie nie ma wskazan do tego..
 
Do góry