reklama

Twardy powiększony brzuszek

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamaMaćka, 2 Czerwiec 2011.

1. mamaMaćka

mamaMaćka Początkująca w BB

Mój synek mam 5,5 lat i ostatnio zauważyłam u niego twardy powiększony brzuszek, twierdzi, że go nie boli. Czy powinnam się martwić? pozdrawiam

2. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

kazdy odmienny wygląd czesci ciala naszych szkrabów zastanawia nas...jesli jest to zmiana widoczna i mimo iz maluch nie uskarża sie na żadne dolegliwości ja bym pokazała synka lekarzowi-dla swojego spokoju!
    pozdrawiam

3. reklama
  4. góralka

góralka Fanka BB :)

MamoMaćka zgadzam się z przemówczynią, lepiej to sprawdzić. A poza tym obserwowałabym, czy to nie są np. wzdęcia po świeżych sezonowych owocach albo innym jedzonku. Mój syn dostaje takiego brzuchola po każdej wyzycie u dziadków, zwyczajnie się tam przejada. Pozdrawiam i mam nadzieję, że to nic groźnego.

5. masebi

masebi Fanka BB :)

Z założenia - twardy brzuch to nic dobrego. Sprawdź dietę, czy robi kupkę itd - potem idź do lekarza. Ja miewam żółądkowe sprawy i lekarz zawsze mówi, że jak brzuch jest twardy to nie dobrze.
    Można małego położyc i na leżąco zgiąć nóżki w kolankach i przyciągnąć do brzucha - czy to boli, oraz nacisnąć troszkę brzuszek i puścić szybko - jak boli przy puszczaniu - to coś jest nie halo.
    Ale to tylko teorię, więc proponuje do lekarza.

6. solina

solina Zaangażowana w BB

Lepiej idź do lekarza.. może to jakieś wzdęcia.. może kolka.. ale lepiej.. idź do lekarza. Nie warto czekać ani chwili... bo może coś się jeszcze stać.. a lekarz zawsze pomoże. :)

Poleć forum