reklama

Twardy powiększony brzuszek

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamaMaćka, 2 Czerwiec 2011.

1. mamaMaćka

mamaMaćka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek mam 5,5 lat i ostatnio zauważyłam u niego twardy powiększony brzuszek, twierdzi, że go nie boli. Czy powinnam się martwić? pozdrawiam

2. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kazdy odmienny wygląd czesci ciala naszych szkrabów zastanawia nas...jesli jest to zmiana widoczna i mimo iz maluch nie uskarża sie na żadne dolegliwości ja bym pokazała synka lekarzowi-dla swojego spokoju!
    pozdrawiam

3. reklama
  4. góralka

góralka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    MamoMaćka zgadzam się z przemówczynią, lepiej to sprawdzić. A poza tym obserwowałabym, czy to nie są np. wzdęcia po świeżych sezonowych owocach albo innym jedzonku. Mój syn dostaje takiego brzuchola po każdej wyzycie u dziadków, zwyczajnie się tam przejada. Pozdrawiam i mam nadzieję, że to nic groźnego.

5. masebi

masebi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z założenia - twardy brzuch to nic dobrego. Sprawdź dietę, czy robi kupkę itd - potem idź do lekarza. Ja miewam żółądkowe sprawy i lekarz zawsze mówi, że jak brzuch jest twardy to nie dobrze.
    Można małego położyc i na leżąco zgiąć nóżki w kolankach i przyciągnąć do brzucha - czy to boli, oraz nacisnąć troszkę brzuszek i puścić szybko - jak boli przy puszczaniu - to coś jest nie halo.
    Ale to tylko teorię, więc proponuje do lekarza.

6. solina

solina Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lepiej idź do lekarza.. może to jakieś wzdęcia.. może kolka.. ale lepiej.. idź do lekarza. Nie warto czekać ani chwili... bo może coś się jeszcze stać.. a lekarz zawsze pomoże. :)

Poleć forum