reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twarz dziecka

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Witam. Czy to normalne zeby córka miała takie niteczki na twarzy mając dopiero 6 miesięcy ??? Dwoch lekarzy mowi że to nic takiego...ale one sie powiększaja. . :( można czyms smarować ? Tak jest na obu policzkach.
 

Załączniki

  • IMG_20180807_110342.jpg
    IMG_20180807_110342.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 366
  • IMG_20180807_110105.jpg
    IMG_20180807_110105.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 346
reklama
Mój synek miał identyczne. Takie wrażliwe naczynka. Tylko że jemu to się pojawiło już koło 3-4 miesiąca. Od jakiś 2-3 miesięcy już tego nie ma (wyskakują mu tylko przy drobnych uczuleniach). Syn właśnie skoczył 13 miesięcy. W sumie nawet o to nie pytałam pediatry po uznałam że po prostu ma wrażliwą skórę (zresztą gdyby to było coś niepokojącego to myślę że pediatra by coś powiedział podczas szczepien).
 
Mój synek miał identyczne. Takie wrażliwe naczynka. Tylko że jemu to się pojawiło już koło 3-4 miesiąca. Od jakiś 2-3 miesięcy już tego nie ma (wyskakują mu tylko przy drobnych uczuleniach). Syn właśnie skoczył 13 miesięcy. W sumie nawet o to nie pytałam pediatry po uznałam że po prostu ma wrażliwą skórę (zresztą gdyby to było coś niepokojącego to myślę że pediatra by coś powiedział podczas szczepien).
Mojej córce zaczęły sie pojawiać w 5 miesiecu i nie wiem dlaczego :( jest ich coraz więcej ....Ma na cos alergie ale nie wiemy na co czekamy na testy. .
 
Jeżeli Twój lekarz mówi że nie należy się tym przejmować to nie ma co się martwić na zapas. Takie maluszki mają bardzo delikatną skórę i u syna np przy dużych temperaturach czy wietrze te naczynka były bardziej widoczne. Ja po prostu tak sobie to wytlumaczylam że to pewnie przez to. Ale jeżeli Cię to bardzo niepokoi i pediatra nie potrafi jednoznacznie powiedzieć z czego to, to wymuś na nim skierowanie do dermatologa.
 
Moja córka tak miała teraz ma 10 lat. Wtedy lekarz mówił że bardzo cienką ma wrażliwą skórę i to fakt. Do tej pory ma cienie pod oczami
 
Aha rozumiem, byłyśmy u dermatologa i powiedziala ze na razie z tym nie mozna nic zrobić ja to rozumiem bo jest malutka ale czemu ciągle wychodza nowe...dbam o skore smaruje kremem na każdą pogode czy krem z filtrem a ciągle są nowe :(
 
U nas się to nasilało też przy wysypkach (co prawda syn miał je bardzo sporadycznie) a mówiłaś że Twoja córka jest alergikiem więc może też dlatego. U nas się nasilało nie przez słońce a przez wysoką temperaturę (wystarczyło że weszłam z synem do dziadków którzy mocno grzałki w piecu). No i jak mały się złościł to też mu się robiły:D Ale jeśli to jest tylko kwestia wrażliwej skóry to do paru miesięcy powinno samo przejść.
 
U nas się to nasilało też przy wysypkach (co prawda syn miał je bardzo sporadycznie) a mówiłaś że Twoja córka jest alergikiem więc może też dlatego. U nas się nasilało nie przez słońce a przez wysoką temperaturę (wystarczyło że weszłam z synem do dziadków którzy mocno grzałki w piecu). No i jak mały się złościł to też mu się robiły:D Ale jeśli to jest tylko kwestia wrażliwej skóry to do paru miesięcy powinno samo przejść.
No mam nadzieję, bo teraz jej to nie przeszkadza ale kiedyś może ....a stosowala Pani jakis krem na to?
 
reklama
Do góry