reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Twój pomysł na forum babyboom.pl

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 694
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
W tym roku minie 15 lat od kiedy istnieje babyboom.pl i 10 lat, od kiedy istnieje forum. Niektóre z dzieci, które z nami się rodziły są już nastolatkami. Niektóre mamy właściwie powinny dostać odznakę "weteranka BB". Przez te wszystkie lata staraliśmy się i staramy się nadal być blisko Was. Angażujemy się w życie forum, jako ludzie, jako wasi przyjaciele. Zależy nam żebyście tutaj czuli się dobrze i bezpiecznie. Cenimy to, że wybraliście właśnie babyboom, jako miejsce swoich spotkań.

Ogromną nagrodą dla nas są Wasze wsparcie i pomysły. Staramy się je realizować w miarę naszych możliwości, a nasz team jest niewielki jeśli chodzi o liczbę osób, ale wielki duchem:tak:
Oczywiście są z nami cudowne dziewczyny - moderatorki, bez których pomocy byśmy sobie nie poradzili. I tu duży buziak dla Was dziewczyny!

A Ty, jeśli możesz i chcesz podziel się z nami swoim pomysłem na idealne BB forum i BB stronę. A może chcesz coś zrobić dla nas? A może my zrobimy coś dla Ciebie? Jakieś wydarzenia, akcje, tematy, które warto podjąć?


Dzięki wielkie. Trochę patetycznie wyszło, ale w sumie 10 milionów postów to już coś:) Chyba sobie z tej radości rozwinę czerwony dywan (no zielony) i pochodzę po nim dumna i blada. W Twoim imieniu również. Dobrze?
 
Ostatnia edycja:
reklama

agrafka80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Sierpień 2009
Postów
3 409
Miasto
Warszawa (Bielany)
Rozwiązania
0
Witam w zaspany poniedziałek :)

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie taka inocjatywa, moze razem damy radę. Chciałabym rzucić pomysł na ustanowienie Dnia Niani, lub dnia pod inną nazwą poświęconego wszystkim tym którzy zajmują się naszymi dzieciaczkami, a nie ma kiedy dac im przysłowiowego kwiatka - np. nianiom i ciociom w żłobkach. Moje dzieci akurat miały/mają wspaniałe ciocie żłobkowe I bardzo chciałabym żeby miały swoje małe święto. Co wy na to ?

Tak naprawdę trzeba tylko ustalić dzień I rozpuścić wici - może temat chwyci :)
 

manowce.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2014
Postów
65
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
moja uwaga jest drobna: na dole jest "zaznacz wszystkie DORA jako przeczytane" (;
 
Do góry