reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tworzenie działu zamkniętego i inne sprawy organizacyjne

reklama
ja rozniez mysle ze galeria brzuszkow powinna byc na zamnknietym, co do opisu porodu to jak dla mnie moze zostac w ogolnym nie widze w tym problemu ;-)
 
Dziewczyny, które są tu od początku na pewno mnie pamiętają. Jestem nawet jako pierwsza na liscie mamus listopadowych. Ok szanuje wasze zdanie, nie chcecie mnie na zamkniętym to nie. Pozdrawiam
 
Ja tez jestem za zamknietym forum, chociaz nie wiem jak wklejac zdjęcia, bo takimi "zaawansowanymi" rzeczami w kompie zajmuje się mój M.
Czasem tez mozna napisac coś co nie każdy musi przeczytać, a tez nie będzie latwo mi z pierwszym dzieckiem bez pomocy mamy czy teściowej okreslic czy z małym wszystko będzie ok, czy np,jak będzie miało kolke co zrobić, czy jakieś inne przypadki z ktorymi nigdy wczesniej nie miałam doczynienia, mam nadzieje ,że pomożecie.
Pozdrawiam i prosze o dołaczenie na to zamkniete forum:zawstydzona/y:
 
Kochane dział zamknięty gotowy - serdecznie zapraszam :-)
Nasza expresowa administratorka wkleiła link do niego w stworzonym przez siebie watku.
Do dzialu mozecie tez trafic ze strony głownej forum - Związki rodzinne/Album rodzinny/Listopadowe mamy'08.

LANA - slonce, ale nie tutaj :szok:
Zaraz stworze w dziale zamknietym nowy watek i przeniose Twojego posta - no chyba ze chcesz zeby kazdy mogl to czytac :sorry2:
Cytuje moja wczesniejsza wypowiedz jak mozna trafic do dzialu...
https://www.babyboom.pl/forum/listopadowe-mamy08-f266/
 
Ostatnia edycja:
DORINKO - celowo polaczylam go z tym watkiem w ktorym aktualnie piszemy.....I mysle ze ten watek organizacyjny powinnien zostac przeniesiony do dzialu zamknietego......tylko czekam az wszystkie osoby majace dostep beda wiedzialy gdzie go szukac.
Jest taka "cicha" zasada ze na forum ogolnym, ze raczej nie pisze sie o dzialach zamknietych - tak dla bezpieczenstwa, unikniecia pytan i kombinowania calkowicie nowych osob.
Mam nadzieje ze nie jest dla Was wielkim problemem znikniecie tego linka - zawsze mozna go sobie wrzucic w "ulubione" ;-)...
Aczkolwiek jesli przedtem bylo o wiele wygodniej to mozna przywrocic watek z linkiem.
 
reklama
Do góry