reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tworzenie działu zamkniętego i inne sprawy organizacyjne

Zielono_mi - cieszę się że do nas zaglądasz :tak:, a przede wszystkim cieszę się że spodziewasz się maleństwa. Życzę ci pomyślności, radości płynącej z oczekiwania na maluszka i wiele spokoju!
A co do wątku zamkniętego - byłaś i jesteś jedną z nas więc jak najbardziej chcę abyś była z nami!
 
reklama
Czesc dziewuszki :-)
Nie wiem czy mnie wszystkie kojarzą, bo ogolnie to bardziej sie na watku pazdziernikowym udzielam, ale zaczynałam tu na listopadzie i czytam was regularnie, rzadziej pisze, ale na pewno niektore mnie znają :-D Więc jeśli moge to tez chetnie sie dopisze do watku zamknietego, jesli pozwolicie :-)
Buzka
 
Bardzo prosze abyscie dziewczyny podjely decyzje w sprawie dostepu MARTYNKI....
MARTYNKO - ja przyznaje ze nie mam jeszcze zdania na ten temat :sorry2:........ale chcialabym zeby osoby majace dostep rowniez sie udzielaly a nie tylko podczytywaly - bo to bez sensu...A sama przyznajesz ze udzielasz sie raczej w pazdzierniku...Dlatego czekam na opinie dziewczyn.
 
Witam :-)
Ja zgadzam się z Aneta. Uważam że forum jest do udziela się, dzielnie opinii a nie tylko czytania. Ale kwestię pozostawiam do rozstrzygnięcia przez pozostałą część forumowieczek. Życzę udanego dnia :-):-):-)
Carol_ka
 
Anetko dziękuję za wpisanie na listę.
Co do Martynki, to zgadzam się z Anetą, nie po to powstaje forum zamknięte, żeby nas podczytywać, tego właśnie chyba chcemy uniknąć, a propos, ktoś z październikówek ostatnio oskarżył nas o to, że jesteśmy kłótliwe, więc może będę wredna,ale nie jestem za takim udziałem na naszym forum zamkniętym, zresztą zasady uczestnictwa na nim jasno określiła na wstępie Aneta, udzielamy się, a nie podczytujemy.
 
Gabi, zgadzam się w 100%:tak:W tym wypadku każdy kto nas podczytuje, mógłby chcieć dostępu do zamkniętego ( teoretycznie ).
 
dziwne bo ja nic na temat klotliwosci na naszym forum nie zauwazylam,jedyne co to to ze jestesmy zgrana paczka,dzial zamkniety to dzial zamkniety.buziole mamuski.;-)
 
reklama
Do góry