reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tworzenie działu zamkniętego i inne sprawy organizacyjne

Jesli moge wyrazic swoja skromna opinie, gdyz jak Looleelay i Nathaliep, nie naleze do rekodowych forumowiczek pod wzgledem ilosci postow, trafilam do Was dosyc pozno, ale wszystkie watki przeczytalam od poczatku i staram sie byc na biezaco. Moge powiedziec ze wirtulanie zzylam sie z Wami wszystkimi i bardzo przezywam wszelkie Wase problemy jak i radosci, natomiast udzielam sie jesli mam cos do powiedzenia, doradzenia lub zapytania. Poza tym u mnie istnieje problem "strefy czasowej", gdyz mieszkam za granica i jestem 7 godzin do tylu. Zanim ja wejde na forum to u Was jest juz pozne popoludnie i wiele dziewczyn odpowiada i komentuje zapytania innych forumowiczek a ja nie chce sie juz wtedy powtarzac. Wierze ze Aneta23 nie miala zlych intencjii proponujac watki zamkniete, popieram ten pomysl i uwazam ze pewne personalne informacje nie powinny byc ogolno dostepne, ale takie forumowiczki jak ja, Looleelay i Nathaliep mogly poczuc sie troszke zdyskryminowane czy odsuniete na boczny tor.
Jesli moge cos zaproponwac, to zdecydowanie trzeba wybrac moderatorke i forumowiczki ktore chca miec dostep do watkow zamknietych powinny poprosic moderatorke o dopisanie do listy i nie powinno to zalezec od ilosci napisanych postow, ale to tylko moja personalna opinia.
Pozdrawiam goraco.
 
reklama
uh! tak sie rozpisalam a post mi gdzies wcielo :baffled: wiec musze od nowa...

anetko: nie czuj sie skarcona!! mysle ze niektore z dziewczyn nie bardzo poprostu rozumieja ze musimy miec jeden czy dwa watki zamkniete- to wynika tez z doswiadczenia tych ktore przebywaja tu dluzej-nie ma bron boze zamknac drogi do wiedzy, chodzi tylko o to by, ktos tej wiedzy (zdjecia czy opisy) nie wykorzystal w sposob ktorego zadna z dziewczyn by nei chciala.
anetka, ja i pare innych dziewczyn mamy tu pewnien "staz" w takim sensie ze dopisalsmy sie grona forumowiczek bb przy okazji poprzedniej ciazy czy narodzin pierwszego dziecka- i kopiujemy pomysly zaczerpniete z innych forow.

mysle ze watek zdjeciowy, na pogaduszki czy tez porodowy powinny byc zamkniete, dlatego zeby kazda dziewczyna ktora chialaby cos tam napisac czy wkleic czula sie komfortowo, a nie potem usuwac swoje posty bo jakis podejrzany typ buszuje nam na watkach :tak:
 
Nooo i wszystko dla mnie "zielonej" ;-) jasne. Nie mam doswiadczenia na forach- zgadza sie. Jak tak to jest jak przedstawilyscie to sie Wam nie dziwie, ze chcecie utworzyc ten watek. Moze troche mnie ta idea zdziwila, bo jestem tez na forum polkadot.pl- dla osob mieszkajacych na wyspach i tam w "mamuskach" mowia o wszystkim bez skrepowania. No ale to moze troche to inna specyfika mamus i ciezarowek troche odizolowanych od domu rodzinnego i znajomych.
 
Wtrące się i ja tutaj bo na głównym nikt nie odpisał;-), proponuję zarówno wątek zamknięty a przedewszystkim moderatora na listopadówkach- tak zapewnimy sobie bezpieczeństwo i porządek;-)
 
Looleelay: wiesz to czy sie mowi o pewnych sprawach czy nei to faktycznie sprawa podejscia i usposobienia, widze ze tutaj w wiekszosci dziewczyny obstaja za zamknieciem niektorych watkow wiec uszanujemy ich (plus moja) opinie ;-)
 
Przepraszam najmocniej, ale nie bardzo mi sie podoba sugestia, ze nie szanuje czyjis opini i wrazliwosci. Nie o tym pisalam, ze nie wyobrazam sobie o co wam moze chodzic. Poniewaz nie wystepuje tutaj jawnie, nie zamieszczam swoich zdjec, no poza 1 przypadkiem i nie czuje potrzeby zamieszczania ich, wlasnie ze zwgledu na bezpieczenstwo, ktorego kwestia byla dla mnie jakby z gory jasna.
Podalam przyklad z innego forum nie po to zeby z Was zrobic jakies przewazliwione kobitki, tylko to ze sie z tym nie spotkalam, tzn zamknietym tematem. Jestem za nim po Waszych ostatnich odpowiedziach, ale poki jest to otwarte forum, to kazdy moze powiedziec co mysli, oczywiscie nie obrazajac innych.
 
Looleelay - nie mówimy tu o zamykaniu forum "listopadówki "dla innych, ale o stworzenie jednego albo dwóch wątków zamkniętych jeśli któraś z nas będzie chciała się wyżalić albo wkleić fotkę lub napisać coś osobistego. To naprawdę nam się przyda ;)
 
I tym chyba zakoncze moje wypowiedzi na ten temat, bo znowu wyjdzie, ze sie kloce o cos o czym nie mam pojecia. A w rzeczywistosci zgodzilam sie teraz z Wami. Chyba rzeczywiscie lepiej jak siedzialam cicho i nie uczestniczylam w zyciu forum tylko sie przygladalam z ubocza.
Zycze Wam jak najlepiej i spokojnego dotrwania do szczesliwego rozwiazania, i to zycze szczerze, jak kazdej kobiecie. Bo moze nie jestesmy w tych samych sytuacjach, mamy rozne dolegliwosci, jestesmy w roznych krajach o odmiennych spojrzeniach na ciaze i jej prowadzenia, ale mamy ten sam cel- urodzic i przytulic nasze dzieci.
 
reklama
Ja również za :happy2: no tylko trzeba będzie teraz "posprzątać " wątek porodowy bo tylko jedna ma już to szczęście i swoje skarby na świecie a nam już sie tu zrobiły 4 strony przegadywania.
 
Do góry