reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tworzenie działu zamkniętego i inne sprawy organizacyjne

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
6 748
Miasto
Warszawa
Dziewczyny - mysle ze to jest czas zeby pomyslec o dziale zamknietym, do ktorego dostep beda mialy tylko regularnie udzialajace sie listopadowki....
Nie wiem jak Wy ale ja nie mam zamiru wklejac na otwartym forum zdjec moim dzieciakow - tym bardziej ze co chwila pojawiaja sie jakies trolle itd. Calkiem niedawno na BB bylo glosno o podszywaczce, ktora przez ponad rok udzielala sie, wklejala zdjecia synka - ktorego jak sie okazalo wcale nie ma :sorry2:

Zakładam więc ten wątek jako roboczy - w celu utworzenia dzialu zamknietego.
Bardzo prosze wpisujcie sie tutaj jesli chcecie miec dostep - ja stworze liste i potem przesle ja do administratora.....
Wybaczcie, ale z gory zaznaczam jesli ktos zupelnie nowy, kto napisal...hmmmm do 5 postow....i oczywiscie jesli ktos kto nabija sobie ilosc postow, tzn pisze "czesc", "ok" i to jest koniec posta (moze byc?, napiszcie co o tym myslicie) zechce miec dostep to na liscie nie umieszcze......:sorry: Jesli taka osoba z nami pozostanie, bedzie uczestniczyc w rozmowach - potem dostep jak najbardziej mozna dodac.

Tutaj tez przerzuce wszystkie nasze dyskusje dotychczasowe na ten temat.


LISTA OSÓB WNIOSKUJĄCYCH O DOSTĘP DO DZIAŁU ZAMKNIĘTEGO
  • Aga111
  • Aneta23
  • Antila
  • Asteria
  • BigU
  • Buzi@k
  • Carol_ka
  • Clue
  • CzarnaAnutka
  • Dombar
  • Dorinka
  • Filwinka
  • Gabi9
  • Hanus78
  • Icedal
  • Izka_sz
  • Karola000
  • Kiriam
  • Lana3
  • Looleelay
  • Lucyann
  • Lunia83
  • Madzik1388
  • MagdalenaB
  • Maliinka_ev
  • Martynaag
  • Mpel
  • Nathaliep
  • Nik_i
  • Zielono_mi
  • Żaneta28

 
Ostatnia edycja:
reklama
Aneta - powiem szczerze, że z tym wątkiem zamkniętym to całkiem dobry pomysł... szczerze powiedziawszy mam nawet opory przed wklejeniem swojego zdjęcia z brzuszkiem.... po tym oszołomie, który się uczepił tematu "brzuszki forumowiczek" na głównym. A wklejenie niedługo zdjęcia swojej pociechy poza wątkiem zamkniętym jakoś sobie nie wyobrażam...
 
Też jestem za zamknięciem forum dla obcych. Piszemy o bardzo osobistych sprawach, po co wszyscy mają to czytać.
 
Otoz to dziewczyny....po pierwsze zdjecia....a po drugie, sa sprawy, rozne sytuacje zyciowe, o ktorych czesto chcialybysmy napisac - ale na forum otwartym beznadziejnie, bo kazdy obcy moze przeczytac....
Na kwietniowkach 2007 nawet porody opisywalysmy w dziale zamknietym - w koncu to bardzo intymne sprawy....
Ja mysle, ze powinnysmy stworzyc liste osob, ktore maja miec dostep - ale wczesniej stworzyc ogolne zasady kto ma miec owy dostep i zasady przyjmowania nowych dziewczyn...Mysle ze to powinny byc dziewczyny regularnie udzielajace sie (jak juz wyzej napisalam) i nie calkiem nowe, ktore napisaly pare postow i tyle - bo te czesto znikaja bez słowa....a po co maja miec dostep do naszych fotek i zwierzen.
W tym celu mozna zalozyc nowy watek, w ktorym to wszystko zbierzemy (lista i zasady) - a potem przeniesie sie to na zamkniety - najlepiej gdybysmy wsrod nas mialy moderatora, ktory bedzie mogl zajac sie porzadkowaniem takich rzeczy.
Jak juz bedzie lista, to moge - jesli chcecie oczywiscie - wystapic z prosba do administratora o stworzenie dzialu zamknietego.
To tyle mojego madrzenia sie :-p;-)
 
Ostatnia edycja:
Aneta - święta racja. Mi też jakoś trudno załączać zdjęcia ze świadomością że każdy moze to zobaczyć i nie wiadomo w jakim celu wykorzystać... A takich oszolomów jak pisała Czarnaanutka jest wielu... Także dziewczyny występujmy o ten zamknięty wątek :tak::tak::tak:.
 
również podzieleam te zdanie o watku zamknietym.Bardzo dobra sprawa jest ich wiele u innych na forum. Fajnie bybyło pisac tylko miedzy soba o wielu rzeczach do których inni nie maja wstępu takie pogadanki przyjaciół:-)
 
Anetko w zupełności popieram :-) choć zasadniczo nie wiem czy w ogóle mój głos sie liczy :sorry2: bo zasadniczo nie udzielam się na forum jakoś często, ale nie wynika to ze złych intencji tylko po prostu piszę gdy naprawdę chcę coś powiedzieć spytać itd. :-)

a poza tym faktycznie na głównym była dość ostra jazda z użytkownikiem komentującym zdjęcia i zadającym jakieś co najmniej dziwne pytania więc lepiej chronić siebie i przede wszystkim nasze maluchy ;-)

Buzia
 
reklama
Popieram watek zamkniety w 100%, mamy taki na Mlodych mamach, i super sie sprawdza, nie chodzi tylko o wklejanie zdjec, ale mozna sie bez problemu wyzalic, jak cos komus na duszy lezy
 
Do góry