reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Tychy - polecam ginekologów z Dea Salus

Dołączył(a)
6 Styczeń 2016
Postów
4
Witajcie, z całego serca polecam Wam dziewczyny ginekologów przyjmujących w Tychach, w Dea Salus, na terenach przemysłowych. Ja wybrałam dr hab. n. med. K. Nowosielskiego, który wykonuje także badania prenatalne. Moja przyjaciółka chodzi na wizyty do lek. Tomasza Jureczko. Przy ul. Fabrycznej 2 przyjmują jeszcze dr Maciej Jędrzejko oraz lek. Tomasz Szulik. Jeśli wolicie panią ginekolog, to dyżury ma także pani Marta Szulik. Są to lekarze, do których mam pełne zaufanie. Zawsze konkretnie odpowiadają na każde pytanie oraz potrafią spokojnie i racjonalnymi argumentami uspokoić. Jeśli trzeba zlecają dodatkowe badania. Indywidualnie też podchodzą do każdej z nas. Co ważne -każda wizyta jest potwierdzana przez panie z recepcji Dea Salus, co jest ważne w dzisiejszym, zabieganym życiu. Natomiast w placówce oprócz badań cytologicznych, bakteriologicznych, hormonalnych można wykonać KTG, a także USG piersi, narządu rodnego oraz weryfikujące ciążę, a ponad to zakładane są wkładki domaciczne . Polecam:)
 
reklama

KarKoss

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2015
Postów
25
Ja z kolei mam dobre wrażenia po wizytach u doktora Gwary z gabinetu przy Filipa Nowary: www.ginekolog-usg.tychy.pl To dobry lekarz, ma wiedzę, ale też odpowiednie podejście do pacjentek, dużo tłumaczy i ma cierpliwość. Sam bada piersi, nie trzeba mu o tym przypominać.
 
Do góry