reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tydzień na USG niezgodny z miesiaczka

Byłam dziś u lekarza i był zarodek i serduszko ♥️ kamień z serca ;)
Następna wizyta za 2 tygodnie, jeśli będzie ok będę miała założona kartę ciąży.
Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko wporzadku...
Wg wielkości zarodka 6 tydzień + 4 dni.
Dziewczyny wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi i słowa wsparcia! ♥️
Super wieści ja mam to samo według usg 6tydz i 3 dzień według miesiączki 5tydz ale moja gin nic nie mówiła kazała czekać dwa tyg.
 
reklama
Witam,
Może któraś z dziewczyn miała podobna sytuację.
Ostatnią miesiączkę miałam 02.12.2021
Pozytywny test 28.12
Ostatnie dwa cykle 28 dni (wcześniej 28-31 dni)
07.01 byłam u ginekologa ponieważ dzień wcześniej dostałam plamienie, przestraszyłam się bo wcześniej leczyłam się z niedomogi lutealnej.
Moja gin stwierdziła że to 7 tydzień, pęcherzyk 1,74 (wg niej 6 tydzień i 4 dni) ale nie było nawet pęcherzyka żółciowego.
Stwierdziła że mamy 30% szans że ciąża się jeszcze rozwinie.
Niby mam jutro wizytę ale już wariuje. Nie daje mi spokoju fakt że jak mogę być w 7 tygodniu skoro od om minęło wówczas dokładnie 5 tygodni +1 dzień?
Betę badałam 05.01 ponad 8000 a 08.01 24000.
Dostałam też duphaston 3 x dziennie.
Myślicie że gin się poprostu pomylila o będzie ok? Możliwy jest tak duży rozjazd między wielkością pęcherzyka a om?
Strasznie się martwię...
 
Raczej pomyłka.Ja np miałam rozjazd 4 tygodnie tylko dlatego, że pomyliłam się przy podawaniu daty ostatniej miesiączki o miesiąc.A tyle przez to się martwiłam.... może miałaś owulację przesuniętą.umów się na usg do innego lekarza bo możliwe że to on coś pokrecił.
 
Byłam dziś u lekarza i był zarodek i serduszko ♥️ kamień z serca ;)
Następna wizyta za 2 tygodnie, jeśli będzie ok będę miała założona kartę ciąży.
Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko wporzadku...
Wg wielkości zarodka 6 tydzień + 4 dni.
Dziewczyny wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi i słowa wsparcia! ♥️
Witaj🙂 Porównałam nasze sytuacje i jestem w szoku jak są podobne, z tym że ja mam dwa tyg starszą ciążę. U mnie było tak:
OM 19.11
22.12 (34 dc, 4+5 TC wg OM) beta 4050
24.12 (36dc, 5+0) beta 9080
30.12 (42dc, 5+6) beta 38220
Wizyta 3.01. czyli wg OM 6+3 - był zarodek i ❤️
Napisz proszę, jak u Ciebie z objawami ciążowymi? Bo u mnie mało mdłości , nie wymiotuje. Piersi obrzmiałe i bolące. Zmęczenie. Ale martwi mnie ten brak mdłości (trochę czasem "muli")
Czy lekarka podała Ci wielkość zarodka? U mnie było 3,3 mm.
 
Witaj🙂 Porównałam nasze sytuacje i jestem w szoku jak są podobne, z tym że ja mam dwa tyg starszą ciążę. U mnie było tak:
OM 19.11
22.12 (34 dc, 4+5 TC wg OM) beta 4050
24.12 (36dc, 5+0) beta 9080
30.12 (42dc, 5+6) beta 38220
Wizyta 3.01. czyli wg OM 6+3 - był zarodek i ❤️
Napisz proszę, jak u Ciebie z objawami ciążowymi? Bo u mnie mało mdłości , nie wymiotuje. Piersi obrzmiałe i bolące. Zmęczenie. Ale martwi mnie ten brak mdłości (trochę czasem "muli")
Czy lekarka podała Ci wielkość zarodka? U mnie było 3,3 mm.
Jak cię to uspokoi to ja prawie nie miałam mdłości, może kilka razy czułam lekkie. Śmialiśmy się że taki lekki kac, ale to też sporadycznie. A właśnie karmie 7 tygodniowa córeczkę.
Tylko się cieszyć że cię nie meczy :)
 
Do góry