reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tydzień po transferze

iwo333

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2017
Postów
605
Dziewczyny, w piątek 28.07 miałam transfer. Zgodnie z zaleceniem lekarza zrobiłam prolaktynę wyszła 18.31, teraz 09.08 mam zrobić betę. Jak radzicie sobie z emocjami? Biorę różne tabletki dufaston , luteinę itd, itd. Hormony spowodowały że bardziej stałam się wrażliwa, odrzuciło mnie od słodkiego i te nudności.Na objawy ciąży za wcześnie ale czy też tak reagujecie po tabletkach ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chcę ciebie niepotrzebnie nakręcać, bo teraz potrzebny ci spokoj ale mnie tydzien po transferze odrzuciło od kurczaka. Nie chciało mi sie wierzyć, ze jestem w ciazy, ze udało sie za pierwszym transferem, bo niby jak moga sie nudności pojawić tak szybko???? Ale to był pierwszy zwiastun, beta tylko to potwierdziła. Uwazaj na siebie, duzo wypoczywaj. Trzymam kciuki! :)
 
Nie chcę ciebie niepotrzebnie nakręcać, bo teraz potrzebny ci spokoj ale mnie tydzien po transferze odrzuciło od kurczaka. Nie chciało mi sie wierzyć, ze jestem w ciazy, ze udało sie za pierwszym transferem, bo niby jak moga sie nudności pojawić tak szybko???? Ale to był pierwszy zwiastun, beta tylko to potwierdziła. Uwazaj na siebie, duzo wypoczywaj. Trzymam kciuki! :)
 
Nie śpię już od 5 i mam nudności mega. Boję się tej środy , zastanawiam się czy przed beta zrobić test ?
 
Dziewczyny, w piątek 28.07 miałam transfer. Zgodnie z zaleceniem lekarza zrobiłam prolaktynę wyszła 18.31, teraz 09.08 mam zrobić betę. Jak radzicie sobie z emocjami? Biorę różne tabletki dufaston , luteinę itd, itd. Hormony spowodowały że bardziej stałam się wrażliwa, odrzuciło mnie od słodkiego i te nudności.Na objawy ciąży za wcześnie ale czy też tak reagujecie po tabletkach ?
ja też brałam duphaston do 17 tygodnia ciąży, strasznie mnie mdliło i wymiotowałam co najmniej 2 razy dziennie, jak już mogłam odstawić go to wymioty zniknęły:)
 
Nie śpię już od 5 i mam nudności mega. Boję się tej środy , zastanawiam się czy przed beta zrobić test ?
Co do testu możesz go zrobić, jeśli to coś Cię uspokoi, ale nawet jeśli wyjdzie on negatywny to się zbytnio tym nie przejmuj bo mogło do zapłonienia dość później (dlatego stawiam że teraz będzie negatywny) a po zrobieniu Bety HCG będzie wiadomo na 100%:) Powodzenia
 
Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam , ale to jeszcze za wcześnie.Minal dopiero tydzień . Teraz mnie brzuch boli jak na okres. Leżę i odpoczywam .
 
reklama
Do góry