reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tydzień przed okresem plamienie

KAROLA2525

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2022
Postów
2 106
Hej.
Od 6 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Moje cykle są regularne 29dniowe. 14dc miałam owulacje od 21 dc miałam plamienia najpierw zaczęło się od większej ilości śluzu kremowego, wieczorem miałam parę kropelek krwi. W 22 dc tzw. Plamienie Sluz brunatny i bolał mnie brzuch. Od 23dc i nie ma nic.
Na okres za wcześnie. Brzuch przestał mnie boleć, piersi są lekko twardsze.
Co sądzicie?? Nigdy takich objawów nie miałam tydzień tydzień przed okresem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sądzę, że to, że nigdy tak nie miałaś nie oznacza, że mieć nie będziesz. Organizm to nie maszyna, cykle są podatne i odchylenia się po prostu zdarzają.
Jeżeli uważasz, że to plamienie oznacza ciążę to zrób test. Po 48h od implantacji wyjdą już dwie kreski. Robiłaś test? Podpinam się do pytania @jasani czy lekarz potwierdził, że tego 14go pęcherzyk pękł? Implantacja ma miejsce 6-12 dpo. Zazwyczaj 8-10. W 21 dniu cyklu byłaś 7dpo więc teoretycznie mogło to być zagnieżdżenie.
 
reklama
Sądzę, że to, że nigdy tak nie miałaś nie oznacza, że mieć nie będziesz. Organizm to nie maszyna, cykle są podatne i odchylenia się po prostu zdarzają.
Jeżeli uważasz, że to plamienie oznacza ciążę to zrób test. Po 48h od implantacji wyjdą już dwie kreski. Robiłaś test? Podpinam się do pytania @jasani czy lekarz potwierdził, że tego 14go pęcherzyk pękł? Implantacja ma miejsce 6-12 dpo. Zazwyczaj 8-10. W 21 dniu cyklu byłaś 7dpo więc teoretycznie mogło to być zagnieżdżenie.
Zle zrozumiałam koleżanki pytanie, myślałam że chodzi jej czy monitotorowalam owulacje testami.
Nie u lekarza nie byłam.
Może też tak być ze jej wgl nie było
... Zobaczymy
 
Do góry