)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama

Kamila1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jestem wściekła bo miałam problem z lekką niedowagą i pech chciał że dwa tygodnie temu mialam ropną anginę i nic przełknąć nie mogłam przez tydzień, a od wczoraj mamy jelitówkę całą rodziną chyba Kacper ze żłobka przyniósł, aż się boje na wagę stanąć bo spodnie rozm 34 z tyłka mi spadaja:szok:

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
ja jestem powoli dumna z siebie, zostało mi jeszcze 3 kilogramy, ale z 1 ciazy:) z bartkiem zaczynałam z 72:(, dobiłam do ponad 92 a dziś waga 65:) dla mnie to mega sukces, bo po 1 ciaży 10 na plusie zostało na 2 lata! BMI teraz wskazuje 23.9 wiec nie najgorzej.

Zuzia28

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny! Kiedys któraś wspominała tu o tej diecie białkowej in. dr. Dukana. Czy stosowałyście ją któraś może? Jakie efekty? Chciałam się dowiedzieć, bo ja już na siebie nie mogę patrzeć muszę coś zrobić, a ciągle mi silnej woli brakuje.....

eli88

Rozwiązania
0
zuzia 2msc -15 kg... przerwalam, ale amm zamiar na nią wrócić... jest olk, trzeba tylko porobić sobie badania i kontrolować co jakiś czas... ogólnie przyjemna dieta jesli lubisz nabiał, mięso jajka itp

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja nie mam silnej woli. Od urodzenia Ali schudłam samoistnie 5kg. Mało napiszecie. Dla mnie to bardzo dużo i bardzo się cieszę. Właśnie zrobiłam porządki w szafie w poszukiwaniu mniejszych rzeczy.

Zuzia28

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
No to w końcu mogę się pochwalić, po miesiącu stosowania diety białkowej (dr Dukana) schudłam 5kg i jadę dalej bo jeszcze z 10kg mam do zrzucenia. DOODA na początku skorzystałam z tej str: Dieta proteinowa - kompendium wiedzy. 1sza faza 5 dniowa jest najtrudniejsza, bo wiadomo trzeba zmienić całe dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe i organizm wariuje. Ja np. miałam ciężkie 3dni a potem to już poszło z górki. Jestem uzależniona od jedzenia i czekolady, ale już miałam dość mojej nadwagi. Ta dieta jest fajna, bo nawet mają substytut nutelli:-) Eli88 wróciłaś znowu do tej diety? Czy któraś z Was ją jeszcze stosuje?! Dooda napisz co konkretnie Cię intersuje, a postaram Ci odpowiedzieć.

reklama

DOODA

wrześniowa mama :)
Miasto
Bytom, Poland
Rozwiązania
0
Dzięki Zuzia, obiecuję sobie ze zaczynam od poniedzialku,musze kupic odpowiednie jedzonko. Skorzystam ze strony podanej przez Ciebie, bede miala pytanka to napisze.Ja np wyczytalam, ze pierwsza faza-uderzeniowa stosowana jest przez 10dni.A mozna czasami w tej diecie napic sie piwka czy lampke wina?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry