reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Dzisiaj od lekarza 38 tydzień 12 na plusie ( z czego 1,5 w ciągu oststniego miesiąca - mam nadzieję że poszło w dzidzię a nie biodra:-D). w brzusiu 102. Dla poprawy samopoczucia zmierzyłam mężusia 103:-) czyli ze mną nie jest żle
 
reklama
nie martwcie sie jesteście młode to i waga szybko poleci , ja przy Julce schudłam nawet nie wiem kiedy a wyglądałam jak wieprzek, ona urodziła sie w maju a w lipcu byłam już chudsza niż przed ciążą. Najwięcej poszło w pierwszym tygodniu po powrocie do domu.Cholera mam 6 dni do końca a tu nic
 
U mnie 36t +6 kg. Było 6,5, ale miałam jakieś sensacje żołądkowe i ponad pół kg spadło, aż M na mnie krzyczy, że na pewno się odchudzam:-) Wariat, bo za każdym razem jak się widzimy mam princessę albo jakąś czekoladę:-) Jakbym się tak odchudzała, to by była najprzyjemniejsza dieta na świecie:-D
 
No to ja dla odmiany 67kg czyli 10kg na minusie :-) Zostalo mi 2 kg do wagi sprzed ciazy ale bede chciala wrocic do starej wagi bo przed ciaza przez te cale staranka troche przybylo hmmmmm jakies 5 kg wiec zostalo 7 do zrzucenia by byla gitara choc i tak nie narzekam czuje sie jak przed ciaza, lekka, zwinna i jaka ulga za kolkiem...zycze Wam dziewczynki szybkiego gubienia brzuszkow :-)
 
kroptusia super, że już dochodzisz do siebie :-)
Ja tak podsumowująco - mam nadzieję ;-) - 39 tydz. i 20 kg na plusie. Dużo, ale i tak mniej niż poprzednio :sorry:
 
37t3d 14 kg na plusie... :wściekła/y:mam nadzieje ze na tym się tycie skończyło...
brzuszek 109 cm

38t2d = wciąż 14 kg na plusie = 81 kg- i taką waga zakończę ciąże, lub trochę mniejsza bo w sumie jesli chodzi o jedzenie to mam na samą jego myśl tylko odruch wymiotny... :sorry:

kroptusia, skąd ja znam to uczucie lekkości!!! juz nie moge sie go doczekać!! :-D
 
reklama
Kroptusia ale Ci fajnie - super uczucie zrzucić 10 kg w kilka minut :)

u mnie przestało przybywać i od około miesiąca 102cm w pasie , 72kg czyli jakieś 15 na plusie...z czego 5 to chyba pupcia...miękko się siedzi :)
 
Do góry