reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Ja nareszcie mogę pochwalić się waga spadkowa, nie mogłam się doczekać tego momentu. Ogólnie to nie spadło mi dużo, ale zawsze coś.
W dniu porodu moja waga to 75kg (19+) w sobotę, 2 dni po porodzie 68kg(12+) wiec spadło mi tylko 7kg. Dziś jest już 66kg(10+), czyli 2 kg w 2 dni:-) mam nadzieje, ze taki szybki spadek się utrzyma do momentu aż wrócę do swojej wagi:tak:

Kolejny dzień mina i kolejny kilogram mniej:-) czyli ważę już 65kg(9+). Teraz wejdę na wagę za 5 dni i mam nadzieje, ze będzie 5kg mniej:tak:
 
reklama
A ja dziś skorzystałam z wagi u gina i zdziwiona jestem bo od miesiąca stoi w miejscu..czyli tylko 10 kg utyłam od stycznia:-):-):-)Bardzo mnie to cieszy:)
 
wrrrr...
Kasiunia123 ja nie wiem jak Ty to robisz, że chudniesz w tak szybko :) u mnie jak bylo 66 tak stoi od 6 dni ...Mam nadzieje ze sie cos ruszy bo to jest 10 kilogramow na plusie...
A karmie malego caly czas piersia i drepcze po schodach i ruszam sie caly czas i nie obzeram sie - bo nawet nie ma jak...:)
aaaaaaa
i chcialabym jeszcze zauwazyc, ze doslownie 2 dni po pordzie praktycznie zniknal mi cellulit!!! sama nie wierze w to co widze...jak przed porodem byl masakrycznie masakryczny, tak teraz zostalo tylko to co przed ciązą - czyli umiarkowany standard :)

ahh i pocieszam się, że może te kilogramy to moje piersi :) w koncu urosly ...do rozmiarow mega wielkich :) jupi...:)
 
aj dziewczyny nie szalejcie z tą wagą:-)

tolalee to same plusy:-) duży cyc , celulit znikł:-D:-D:-D:-D a gdzie fotki dzidziulka?:tak:

princi to tyle samo przytyłyśmy :happy: i tez mi mówią ze niewidac :sorry:
 
reklama
Do góry