reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

o boszeee ja bym się powstrzymała z takimi komentarzami :sorry: nawet gdybym tak myślała to jak można komuś takie rzeczy mówic.... wrrr ludzie to chyba z mózgu watę mają.... ciekawe jak oni by się czuli gdyby im tak ktoś dowalił :wściekła/y:
 
reklama
dokładnie ... ale nie dałam po sobie poznać, że mnie to zagrzało ... uśmiechnęłam się tylko i poszłam z tego sklepu. Niektórzy to naprawde nie mają zachamowań.
 
wrrrr...
Kasiunia123 ja nie wiem jak Ty to robisz, że chudniesz w tak szybko :) u mnie jak bylo 66 tak stoi od 6 dni ...Mam nadzieje ze sie cos ruszy bo to jest 10 kilogramow na plusie...
A karmie malego caly czas piersia i drepcze po schodach i ruszam sie caly czas i nie obzeram sie - bo nawet nie ma jak...:)
aaaaaaa
i chcialabym jeszcze zauwazyc, ze doslownie 2 dni po pordzie praktycznie zniknal mi cellulit!!! sama nie wierze w to co widze...jak przed porodem byl masakrycznie masakryczny, tak teraz zostalo tylko to co przed ciązą - czyli umiarkowany standard :

ahh i pocieszam się, że może te kilogramy to moje piersi :) w koncu urosly ...do rozmiarow mega wielkich :) jupi...:)

Ja nie robię nic, a kilogramy na szczęście uciekają, a cycuchy tez mam duuuze i na pewno dużo waza
 
Ehh,że też dopiero teraz wpadłam na to forum ;) Dziś kończy się 2 dzień 39 tygodnia ciąży, a nasz Maluszek nadal nie pcha się na świat ;) No a co do wagi ... Od 5 dni się nie ważę ;) Po porodzie znowu zacznę - bo teraz, póki mogę korzystam np. jedząc czekolady i inne słodycze, których po porodzie (dla dobra Synusia - w końcu wszyscy w rodzinie są alergikami..) już jeść nie będę mogłą ;P Myślę, że w ciągu tych 5 dni to z 2 kilo przytyłam ;] Ale nie ma dramatu, bo tydzień temu miałam na plusie dopiero 6kg - inna sprawa, że przed ciążą nie ważyłam jakoś bardzo malutko ;)
 
U mnie się jutro 39 tydz zaczyna i jakieś 9kg na plusie, czyli jest już ok. 67. Chyba więcej już nie będzie:sorry:
 
A ja się pilnowałam całą ciążę i nie jadłam słodyczy, bo w sumie nawet ochoty na nie nie miałam i mam 11 na plusie, podczas tych ostatnich błogosławionych 9 miesięcy, ale to w rzeczywistości oznacza 90 na wadze, bo wcześniej chyba ze stresu przybrałam dość sporo. Ale wierzę że wrócę do wagi sprzed slubu????? ;) ;)
 
Kolejny dzień mina i kolejny kilogram mniej:-) czyli ważę już 65kg(9+). Teraz wejdę na wagę za 5 dni i mam nadzieje, ze będzie 5kg mniej:tak:

Tez tak mialam co dzien to 1 kg choc to pewnie wszystko po porodzie schodzi a nie tkanka tluszczowa :tak: hihi tez juz sie nie waze codziennie bo juz waze mniej niz przed ciaza i wiem ze zostal starankowy tluszczyk wiec co tydzien...zobaczymy...obecnie zgubilam 13kg i teraz walka o wage huhu sprzed 2 lat :-)

wrrrr...
Kasiunia123 ja nie wiem jak Ty to robisz, że chudniesz w tak szybko :) u mnie jak bylo 66 tak stoi od 6 dni ...Mam nadzieje ze sie cos ruszy bo to jest 10 kilogramow na plusie...
A karmie malego caly czas piersia i drepcze po schodach i ruszam sie caly czas i nie obzeram sie - bo nawet nie ma jak...:)
aaaaaaa
i chcialabym jeszcze zauwazyc, ze doslownie 2 dni po pordzie praktycznie zniknal mi cellulit!!! sama nie wierze w to co widze...jak przed porodem byl masakrycznie masakryczny, tak teraz zostalo tylko to co przed ciązą - czyli umiarkowany standard :)

ahh i pocieszam się, że może te kilogramy to moje piersi :) w koncu urosly ...do rozmiarow mega wielkich :) jupi...:)

spokojnie mi tez stanela waga na 64-65 ale mam nadzieje ze sie ruszy...pierwsze kg najszybciej leca mi tak spadlo calych 13 prawie od razu i sie ciesze bo wygladam lepiej niz przed ciaza :-) i ciuchy tez rozmiar mniejsze niz w okresie staranek
 
reklama
ludzie są wredni, moja siostra 4 dni po porodzie tez usłyszała od "miłej " sąsiadki- "jeszcze pani nie urodziła" mimo,że siostra jechała z wózkiem .U mnie waga leci na dół , może nie w szybkim tempie ale codziennie jest mniej- zostało mi +10 kg - zobaczymy dalej
 
Do góry