reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Dooda napisz mi na priva adres email, a wyśle Ci ksiazke o tej diecie, bo udalo mi sie znalezc w necie.1sza faza jezeli chcesz zrzucic 5kg to powinna trwać 1dzien, jesli10kg-3dni, 10-20kg to 5/6dni. Nie wolno wiecej bez nadzoru lekarza. W 1szej fazie jadlam glownie drob i ryby robione na parze lub w piekarniku i serki wiejskie light i serki danio waniliowe, gdyz jogurty naturalne nie przechodza mi przez gardlo(z dodatkami owszem ale nie same). Nabial powinnien miec ponizej 3% tluszczu(Danio maja ciut wiecej- moja strata). Mieso w piekarniku robilam w przyprawach i w jogurcie naturalnym. Ja stosowalam 1sza faze 6 dni i jak juz przyszla ta 2ga to z rzodkiewki w serku wiejskim cieszylam sie jak nie wiem co!!!! I teraz jade z 2 faza 5 dni same białka i 5dni z warzywami. A i podstawa trzeba duuuzo pic! Woda, zielona i czerwona herbata-nie mniej niz 1,5l napojow dziennie.
 
reklama
A co do alkoholu, to niby się nie powinno. Wciaz szukam informacji czy to ze wzgledu na kalorie czy na watrobe ha ha Ale przyznaje sie ze czasami sie skusze na kieliszek wina lub whisky z cola zero lub light(wczesniej nie znosilam ale teraz z braku laku...) O dziwo na tej diecie wlasnie takie cole mozna pic. Ja jednak nie siegam po nie czesto.
 
Hej! Ja też się postanowiłam wziąć za siebie. Odchudzamy się od 3 tygodni razem z moją mamą. Na razie jesteśmy na diecie Montigniac'a ale chyba od poniedziałku przechodzimy na Dukana. Na razie schudłam 3,5 kg a moim celem jest 10 więc jeszcze 6,5. Mam nadzieję że dam radę.
 
Zuzia ja niestety nie dalam rady, po 3 dniach zaczelam wymiotowac, bylo mi slabo i niedobrze. Poniewaz pracuje calymi dniami nie mialam czasu sobie gotowac specjalnych obiadkow, wg. podanych przepisow i jadlam na okraglo jogurty,serki,ryby we wszystkich postaciach i juz chyba nigdy na te rzeczy nie spojrze. Postanowilam, ze poprostu bede mniej jadla, zero slodyczy i cukru i moze w ten sposob uda mi sie cos zdzialac, no i oczywiscie wiecej ruchu. Podziwiam te ktore daly rade w tej diecie, jak to zrobilyscie?
 
dziewczyny nic nie piszecie jak tam efekty po diecie dukana, ja też się przymierzam,zostało mi jeszcze 5 kilo do wagi sprzed ciąży, w ciągu ost. 2 tyg. zleciało 3 na diecie niskokalorycznej, bez chleba , słodyczy i kolacji.Mój cel to 58 kg , ale będzie ok. przy 60
 
ja też nie daję rady na czystym dukanie, jest mi słabo potwornie, jak "spada mi cukier", zawroty głowy itp. ale na "pseudo" dukanie tj z odrobiną warzyw i jedną kawą z cukrem rano chudłam i tak no i efekt jest taki, że zrzucone mam wszystko z tej ciaży i 4 kg z poprzedniej, niestety skończyłam w grudniu karmić i jestem ok 1.5-2kg do przodu, ale to wina chyba pracy (pyszne podwieczorki, obiadu nie mam kiedy zazwyczaj zjeść, to dojadam w pracy). dlatego teraz też sie biorę za siebie i chcę widzieć magiczne 63, ale zoabczymy.
 
alleluja, po 6 tygodniach na dukanie 5 kilo mniej czyli osiągnięta waga sprzed ciąży, powiem wam ,ze to najcudowniejsza dieta pod słońcem, ani raz nie byłam głodna, wręcz przejedzona , jesz po północy a rano wstajesz a na wadze znowu mniej. Oparłam się głownie na mięsie i jajkach- gł.białkach, chudej szynce, rybkach, wszystko przygotowane na patelni teflonowej bez tłuszczu i powiem wam,że ciężko mi wrócić do normalnego żywienia, nie mam ochoty na żółty serek, który mogłam jeść kilogramami, o chlebie nie przypomni mi się wcale ,zastąpiłam go omletem na zimno z samych białek przełożonych chudą wędliną lub plackami owsianymi. Polecam dietę leniuchom, bo nie trzeba dużo stać przy garach i tym ,które lubią dużo zjeść, bo w tej diecie im więcej zjesz białka tym szybciej chudniesz
 
reklama
gratuluje sukcesu henrietta, ja jednak uwazam, ze aby schudnac trzeba zmienic zycie raz na zawsze i nie wracac do pewnych nawyków, w moim przypadku to były słodycze w nocy i mnóstwo róznych przegryzek po 20 godz. Na ta chwile mam wage sprzed ciazy, ale jeszczechce schudnac bo i tak miałam zapas tłuszczyku. Mam nadzieje ze karminie malucha mi w tym pomoze, bo staram sie odzywiac zdrowo, a jesli mam ochote cos przegryźc to biore jabłko i tym sposobem w tygodniu zjadam 5-6 kg jabłek. Zaczełam taka 'zabawe z sama soba na miesiac przed druga ciaza i efekty sa, bo w ciazy przytyłam 11 kg i po 3 tyg po porodzie doszłam do wagi sprzed, tyle ze jeszcze flaczek dosc spory został na brzuchu i z tym mam problem, ale mam nadzieje ze jakos sie wchłonie... oby. Jestem dobrej mysli, bo musze wrócic do mojej figury sprzed 5 lat, znaczy chce. I tego sie uparcie trzymam. Pozdrawiam wszystkie walczace w tej materii :-)
 
Do góry