reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyle dni bez okresu...

Marzenaw13

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Luty 2012
Postów
30
Jestem tu pierwszy raz, wiec nie mam pojęcia co gdzie umieszczać, pisać... :( Chciałabym się kogoś poradzić, dowiedzieć czegoś na temat mojego okresu, a raczej jego braku.
Ostatni miałam 16 grudnia 2011r. i do tej pory nic... Warto też dodać, że miesiączki mam nieregularne. Robiłam 3 testy ciążowe, oba wyszły negatywnie, więc ciąże raczej wykluczyć można, do lekarza idę dopiero 8 marca, ponieważ nic wcześniej nie udało mi się załatwić. Czy ktoś mógłby mi choć troszkę podpowiedzieć co ze mną jest nie tak? :(
 
reklama
pierwsza moja myśl to duzo stresu, jesli przez ostatnie tygodnie bardzo się stresowałas to okres moze zaniknąć, druga to odchudzanie co wykluczam bo pewnie byś o tym wspomniała a trzecia mysl to testy które robiłas mogłaś zrobić za wcześnie i dlatego pokazały wynik negatywny, nie zaszkodzi zrobić kolejnego testu.
proponuję długa relaksująca kąpiel mniej myślenia i stresowania się
życzę zdrówka i powrotu okresu oraz bezproblemowego dostania się do ginekologa wtedy kiedy kobieta- TY tego potrzebujesz
 
Nie odchudzam się, stresować to może zaczęłam już troszkę temu, ale raczej nie myślę o tym zbyt wiele bo mam inne sprawy na głowie w ciągu dnia. dopiero wieczorami się wszystko zaczyna :) Co do lekarza, to jestem zapisana prywatnie, ale niestety tyle kobiet czeka na wizytę, że terminy są tak odległe...
 
A i zapomniałam o tych testach napisać,. Pierwszy zrobiłam już jakiś czas temu więc mogłby być za wcześnie, drugi około tydzien po pierwszym, a ten trzeci 3 dni temu, więc chyba by już coś pokazało.
 
Nie robiłam żadnych badań na nic, więc wszystko jest możliwe, jak pójdę do lekarza za ten niecały miesiąc to będę o wszystko pytać i wszystkiego się dowiadywać:)
 
Marzena ja tez od zawsze mam nieregularne miesiączki - brak okresu 3-4 miesiące to norma. U lekarzy byłam, stwierdzili, że taka moja uroda i mogą mi tabletki anty na wyregulowanie dać. Podziękowałam...
Tak czy inaczej wizyta u ginekologa wskazana - niech przebada jak trzeba :tak: a póki co nie ma co sie stresować, bo to tylko bardziej hamuje okres ;-)
 
Tez raz moja byla doktorka chciala przepisac mi tabletki anty, na ktore sie nie zgodzilam, poniewaz uwazam ze nie sa mi az tak potrzebne... okresu zazwyczaj nie mialam max 47 dni, wiec takie odchylenie jest dla mnie bardzo dziwne no ale ze wszystkim trzeba sobie dawac w zyciu rade. Ciaza tez bym nie pogardzila, bo uwielbiam dzieci, ale testy mowia same za siebie, wiec na sile sie nie ma co ludzic...
 
reklama
Marzeno,zbadaj sobie poziom TSH (testy z krwi)- pomoże to wykluczyć (lub potwierdzić) problemy z tarczycą (niedoczynność).To,co opisujesz,bardzo mi "pasuje" do tego schorzenia.Testy są niedrogie,kilkanaście zł. prywatnie.A idąc do lekarza z ich wynikami,już możesz wspólnie z nim wyeliminowac lub potwierdzic tę przyczynę,nie będziecie tak "po omacku" działać,zawsze to jakiś punkt zaczepienia.
 
Do góry