reklama

Tylko dla dwupaków :D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez Corin, 18 Lipiec 2011.

1. Corin

Corin Mama Trójki :)

Poniewaz zostala nas juz garstka i nasze posty tona w kupkach to moze tu zadomowimy sie na kilka ostatnich dni?

Co wy na to dziewczyny?

Bedzie miejsce na pyt dot skurczy, zale itp.

Mnie dzis o 4 znow obudzil mega skurcz, az zasyczalam z bolu i zwinelam sie w klebek, co obudzilo mojego meza.
    M: masz skurcz?
    J: tak...
    M: rewelacyjnie, czyli ze wszystko idzie zgodnie z planem. Bo ja wczoraj zapowiedzialem w robocie ze ty dzis napewno urodzisz i nawet sie tam nie pojawie

I siedzi w domu i czeka na akcje hahahaha
    A u mnie jak na zlosc, klka skurczy do 8.30 w tym jeszcze ze dwa takie mocne jak rano i koniec.

2. kamisia89

kamisia89 Fanka BB :)

Witaj Corin! Dobry pomysł z tym wątkiem , bo już ciężko się odnaleźć na głównym ;P
    To twój mąż sobie wolne zrobił hehe.;) Ja dziś miałam to samo ze skurczem jeden mocny i cisza. A dodatkowo mnie łapią skurcze mięśni nóg i spać nie mogę... Więc już chyba się nie wyśpię na zapas hehe.
    Ciekawa jestem, która z nas teraz urodzi... Ja dziś mam wizytkę i mam nadzieję, że na ktg wyjdą jakieś skurcze czy coś...

3. reklama
  4. sunset

sunset Fanka BB :)

Hej dziewczyny.

Dzieki Corin za utwirzenie tego watku, bo choc jestem zarejestrowana od dawna to jakos nigdy nie mialam odwagi do postowania. W sumie myslalam ze na macierzynskim to sie zmieni ale doktorka kazala mi od razu lezec dwa tygodnie bo byla mozliwosc przedwczesnego porodu i tak sie moje zapedy skonczyly.. 3 tygodnie minely a ja nadal w dwupaku..
    Tak wiec chcialam sie przywitac i mam nadzieje ze bede teraz bardziej rozmowna :)

Na wstepie moze dodam ze to moje pierwsze malenstwo i po prostu wielu rzeczy nie wiem.. Ostatnio troche sie nakrecalam ze to moze juz.. bo niedosc ze doktorka tak nas nakrecala to kilka dni z rzedu plamilam na rozowo potem wypadl czop na raty (oby w calosci) troszke jeszcze poplamilam a teraz juz totalnie nic :/ Oprocz notorycznych boli ktore nie ma pojecia nawet jak definiowac.. Mialyscie moze bardzo czeste klucie w srodku podbrzusza? Bardzo czeste?

5. kamisia89

Witaj sunset! Nie jesteś sama bo i ja pierworódka! :-) Co do bóli to i ja je miałam ale tłumaczyłam sobie, że tak musi być i one są i będą tak jak i inne bóle jak mówisz które ciężko definiować... Dobrze, że chociaż u ciebie ten czop wypadł... bo u mnie a ani widu ani słychu no chyba, że przegapiłam w co wątpie... :-D
    Pozdrawiam i miłego gawędzenia na forum ;)

6. emi84

emi84 Zaangażowana w BB

świetny pomysł z tym wątkiem:) myślałam że tylko ja pozostałam w dwupaku a tu niespodzianka:)mam termin na za 4 dni a tu cisza.....skurcze były w 36 tc ale je wstrzymali i teraz sporadycznie coś zaboli ale żadnych objawów poza tym...rozwarcia w zeszłym tyg nie było a czop siedzi dalej. w środę mam wizytę i zobaczymy ale mam wrażenie że nigdy nie urodzę...
    A mąż codziennie w pracy się żegna bo myśli że to może dziś, a tu Zuzia nie chce wyjść:)

7. miriam liba

miriam liba Fanka BB :)

Nieczesto pisze ale codziennie czytam :) i to swietny pomysl! Wczoraj sie wlasnie zastanawialam ile jeszcze nas zostalo. Ja szczerze mowiac miesiac temu bardziej rodzilam niz teraz, cos czuje, ze do konca lipca bede 2w1....

8. mmarta_only

mmarta_only Początkująca

Witam się i ja!
    Corin chwała Ci za ten wątek! Mężulkowi powiedz że jak chce akcji to niech sobie film na dvd włączy a Ciebie niech nie stresuje dodatkowo!!!
    Ja tam żyję sobie spokojnie bez jakichkolwiek oznak nadchodzącego porodu. Może to i lepiej, bo czeka na mnie sterta prasowania i mąż musi jeszcze komodę i łóżeczko skręcić, a żadną siłą nie mogę się za to zabrać.
    Wizyt u gina zaplanowanych już żadnych nie mam, ewentualnie ktg w połowie przyszłego tygodnia, gdybym jeszcze nie urodziła.

9. kamisia89

Witajcie emi miriam liba no coś widzę, że nas tu się jeszcze nazbiera... To Ci niespodzianka :) Już tylko 4 dni to niedługo ja niestety jeszcze 11 , ale po cichu myślę,że coś się rozkręci wczesniej... chociaż już tyle było fałszywych alarmów i co i nic! Dziś mam wizyte może dowiem się jakiś dobrych wieści...

10. reklama
  11. emi84

emi84 Zaangażowana w BB

no ja więcej objawów miałam 3 tygodnie temu niż teraz:( teraz już nie mam żadnych i jestem już zmęczona tym czekaniem....
    kamisia powodzenia na wizycie i daj znać co lekarz powiedział...

12. sunset

sunset Fanka BB :)

Kamisia89 trzymam kciuki za same dobre wiesci :)

Chyba tak jest ze im blizej tym dalej.. w zyciu mi sie tak czas nie ciagnal jak teraz - zwariowac idzie. Eh..

Poleć forum