reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko najnowsze doniesienia o koronawirusie bez komentarzy.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało informację o kolejnych 51 potwierdzonych przypadkach korona wirusa. W Polsce jest teraz 1340 osób z potwierdzeniem zakażenia. Liczba ofiar śmiertelnych wynosi 16.
 
reklama
Taka ogólna lista, szok jak się szybko rozprzestrzenia
Screenshot_20200330-223653_Samsung%20Internet.jpeg
 
Tu na bieżąco można śledzić, ale nie wiem, czy to zdrowe ;)
 
Nowe obostrzenia związane z wychodzeniem z domu, zakupami, usługami i miejscami pracy.

 
Czy ja dobrze rozumiem że jak ktoś pójdzie na spacer np po promenadzie to dostaje karę od 5 do 30 tysięcy?🤔
 
Czy ja dobrze rozumiem że jak ktoś pójdzie na spacer np po promenadzie to dostaje karę od 5 do 30 tysięcy?🤔
Tak. Dlatego, ze w weekend wyszło słonko i okazało się, że jest totalne rozprężenie. W Warszawie jeździła policja i nawoływała do powrotu do domu ludzi.
 
reklama
Do góry