reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Tylko papki

karolinaka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam malutki problem.Mój 10-miesięczny synek zjada same "papki"(czyli tylko mocno rozdrobnione jedzonko".Nawet Gerberki które są powyżej 6miesiaca powodują u niego odruch wymiotny.Wszystko co ma trochę grudek zaraz go dusi.Jedyne co zjada (oprócz papek) to chrupki kukurydziane.
Może któraś z mam miała podobny problem?Prosze napiszcie jak Wy sobie poradziłayscie i czy to normalne.Z góry dziękuje i pozdrawiam

reklama

gagulec

wrześniowa mama 2007
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Kochana nie mam zielonego pojęcia jak to jest, ale uzbrój sie w cierpliwość i próbuj podawać maluchowi inne jedzonko. Powolutku powolutku i sie nauczy.

Miasto
Northampton || UK
Rozwiązania
0
Mam malutki problem.Mój 10-miesięczny synek zjada same "papki"(czyli tylko mocno rozdrobnione jedzonko".Nawet Gerberki które są powyżej 6miesiaca powodują u niego odruch wymiotny.Wszystko co ma trochę grudek zaraz go dusi.Jedyne co zjada (oprócz papek) to chrupki kukurydziane.
Może któraś z mam miała podobny problem?Prosze napiszcie jak Wy sobie poradziłayscie i czy to normalne.Z góry dziękuje i pozdrawiam
Witaj glowa do gory bedzie dobrze .
A kiedy chcialas mu podac 1 raz tresciwsza zupke-papke ??
ja zaczelam od 7 miesiaca powolutku i Blaneczka tez miala odruch wymiotny ale z czasem gardelko sie przyczywailo i jest juz oK.
Mysle ze powinnas powolutku, spokojnie podawac mu . a ile ma zabkow?
a jesli naprawde nie toleruje tzn, ze jesgo przelyk jest jeszcze nie dorosly do przelykania takich grubszych tresci pokarmowych :sorry2:
i trzeba zostawic i za jakis czas znow probowac :tak::tak:a je banany nie miksowane? moze tak zacznij go przyswajac , ja podaje polowe balwana i zabkami sobie podjada, i probuje zuc , musisz bacznie obserwowac dziecko jak bedziesz je uczyc jesc .:happy:

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
Rozwiązania
0
Ja swojej niuni od poczatku podaje normalne jedzonko i jedyne co jest zmiksowane to musy owocowe:tak:.Masz ten problem ktorego ja sie obawialam ale jednak dobrze robi nie miksowanie pokarmow tylko rozdrabnianie widelcem bo dziecko samo sie uczy wtedy miazdzyc na poczatku dziaslami, a potem uczy sie gryzc.
Zycze powodzenia i cierpliwosci bo bedziesz jej potrzebowala ale na pewno sie uda;-)pozdrawiam

karolinaka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziękuję Wam bardzo za Wasze rady.Chyba faktycznie nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic się w cierpliwosc i powolutku próbować róznych rzeczy.Dziękuję bardzo,pozdrawiam i życzę duuużo zdrówka Waszym maluszkom:tak:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry