reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko Przepisy Kulinarne !!!

Dzieki Mamootku- wiesz nawet dzis snilam ze mi probki sosow przyslalas w miseczkach :-D:-D

a sledzie pod pierzynka bardzooo prosto
kroisz sledzie na dno miski w kostke.. na to tarty ziemiak ugotowany,kolejna warstwa to sol,pieprz i majonez,nastepnie trzesz marchew tez ugotowana,kolejna wartwa to utarte jajko ugotowane na twardo znowu piepsz i sol i na koniec znowu majonez... mozna dac majonez co kazda warstwe...mozesz tez zamienic kolejnosc warst ;)
 
reklama
Specjalnie dala Was kopsnełam sie do mamy i spisałam ;-)


RYBA PO JAPOŃSKU

 1 kg filetów, np. z morszczuka – pokroić, posypać vegetą

Ciasto:
 2 szklanki mąki
 2 jajka
 1 szklanka wody
 2 łyżki vegety
Zrobić gęste ciasto naleśnikowe.
Rybę obtoczyć w cieście, smażyć na oleju

 4 duże cebule pokroić w kostkę – zeszklić, ostudzić
 1 słoik papryki marynowanej pokroić w paski
 1 słoik ogórków konserwowych pokroić w paski
W naczyniu układać usmażone ryby, przekładać papryką, ogórkami, cebulą na zmianę – całość zalać ostudzona zalewą

Zalewa:
 2 szklanko wody
 ½ szklanki oleju
 3 łyżki cukru
 2 łyżki octu 10%
 Mały przecier pomidorowy
 4 łyżki ketchupu
 Sól do smaku
 
Pati, apetyczny sen :-)

Pati, Kasiu, dzieki za przepisy!
Kasiu, i za poświęcenie w zdobyciu :-)

A ja dzis machnęłam kokosanki (pierwszy raz w życiu) i porcję pierniczków.
 
Ostatnia edycja:
Kasiu, jeszcze pytanie o Twój przepis. Jak rozumiem tej rybce dobrze robi, jak sobie pleży w tej zalewie z warzywami? Czy jak ją zrobie w czwartek wieczorem, to na kolację wigilijną będzie w sam raz?
 
reklama
Do góry