reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko Przepisy Kulinarne !!!

reklama
doradzcie mi laski co moge zrobic na przyjecie urodzinowe dla 10 dzieci w wieku 4-7 l?
 
pizza,hot-dogi, lody-w ksztalcie glowy-czyli galka loda,jako kapelusz wafelek-stozek,oczy z drazetek :) owoce-arbuz,melon,truskawki... szampan dzieciecy,jakies napoje,w miskach popcorn ,chipsy...

ja mam z glowy w tym roku bo robimy w takiej sali zabaw i tam juz ammy male menu w zestawie-lacznie z tortem,odegranym sto lat itp :)
 
elegancko:)

no ja wlansie tak myslalam o tym, by wstawic pizze, popcorn, paluszki jakies przekaski, ewentualnie koreczki strzelic, by bylo kolorowo i szaszlyki owocowe, na deser ciasto, lody i tort.

w tym roku mniej sie stresuje(a moze powinnam bardziej)heheh bo bede miala dzieciaki same, wiec zarzuce im tu muze, zrobimy z 2 konkursy, jak dorwe farbki do twarzy wsmaruje dzieciaki ....itp;)
 
ja mialam w tamtym roku u mlodej w przedszkolu szaszlyki owocowe...jakos srednio dzieciakom przypadly do gustu... :/ bachory wybredne jedne :-D lepiej wrzuc na jakis polmisek :)
 
to pojde za Twoja rada pati i nie bede sie bawila w szaszlyki;)
zaraz robie wymarsz za pierwsza tura zakupow- balony i inne *******ki...
 
my bedziemy jeszcze wyprawiac mlodej urodziny u tesciow w ogrodku... tam popowoieszam balony ,obrusy w balony i kolorowa zastawa paierowa :-D co nie bede musiala sie pozniej bawic w zmywanie naczyn...bedzie gril,tort ze swieczka,jakas salatka,pieczone banany i lody :)
 
reklama
Do góry