reklama

tyłopochylenie i tyłozgięcie macicy a leki

Mamusie oczekujące na lutowe skarby;*

1. a_nia

a_nia Gość

Witam przyszłe mamy:-) mam pytanie czy któraś z Was ma tyłopochylenie i tyłozgięcie macicy? Jak dla mnie brzmi to dość strasznie:szok: po moim usg przeczytałam w opisie że coś takiego mam.Kompletnie nie wiem co o tym myśleć dostałam luteinę 2razy dz. no-spa forte 3razy1/2tabl magnez i oczywiście kwas foliowy ale martwi mnie że strasznie wzdęło mi brzuch mam tak ogromny jak by to była połowa ciąży a to dopiero pierwszy miesiąc.Nie mam apetytu bolą mnie strasznie plecy i czasem dół brzucha.Czy ktoś ma podobną przypadłość?:-(

2. angelka123

angelka123 i tylko nadzieja......

ja mam tyłozgięcie macicy i pytalam swojej ginki i absolutnie nie wplywa to negatywnie na ciąże... W chwili gdy bedzie sie ona prostowala moze boleć dlatego tez gin przepisuje luteine i nospę. Nie ma powodów do obaw :)

3. reklama
  4. a_nia

a_nia Gość

dzięki :) a brzuch też masz taki wzdęty?

5. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

Ja mam przodozgięcie ale brzuch mam strasznie wzdęty bolą mnie plecy i brzuch czyli ania witaj w klubie

6. a_nia

a_nia Gość

dzięki pocieszyłaś mnie;-) a co na to Twój gin? mój powiedział żeby pani wiedziała jak mnie bolą plecy:wściekła/y: wkurzył mnie tylko żadnych konkretów żebym sobie ksera z usg nie zrobiła to bym nawet nie wiedziała dlaczego źle się tak czuję.Na szczęście w środę idę do drugiego gina zobaczymy co on na to:tak:

7. Rutkosia

Ja wizytę mam we wtorek lub środę dopiero bo ide z wynikami badań do niego no i na usg ;) także dopiero po wizycie tez dam ci znać co mówił;D

8. a_nia

a_nia Gość

oki dzięki czekam na wieści.Pozdrawiam:)

9. a_nia

a_nia Gość

pytałam swojego gina czy przez tą moją '"wygiętą" macicę mogłam mieć problemy z zajściem w ciążę i niestety powiedział,że bardzo możliwe a do tego dochodzi wcześniejsza cesarka(o dzidziusia staraliśmy się ponad rok)

10. reklama
  11. Rutkosia

Aniu najważniejsze żeby z dzidzia było wszystko ok ważne że nosimy nasze fasolki w sobie;D Ja jestem zadowolona po wizycie bo widziałam serduszko i dzidzusia;D

12. a_nia

a_nia Gość

Cieszę się,że słyszałaś serduszko ja niestety nie podobno jest za wcześnie ale bardzo się boję bo wiadomo serduszko nie bije tzn że coś jest nie tak.W przyszłym tyg. się okaże

Poleć forum