reklama

Lutóweczki 2011;)

Mamusie oczekujące na lutowe skarby;*

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Termin porodu
Język
Użytkowników
46
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
3
W sumie odwiedzin
1K

tyłopochylenie i tyłozgięcie macicy a leki

Rutkosia

Fanka BB :)
Miasto
Stąporków
Rozwiązania
0
a w którym tygodniu jesteś?? może faktycznie za wcześnie ja byłam w 5 tyg. pierwszy raz na wizycie to tylko potwierdził ciążę a na zdjęciu nie było widać nic... A teraz na II wizycie byłam w 8 tyg i słyszałam serduszko i maleństwo ma 2,28 cm!!! lekarz powiedział że na wielkość odpowiada 9 tyg ciąży.... także będzie dobrze zobaczysz;)

reklama
Rozwiązania
0
witam Was dziewczyny byłam wcześniej zapisana jako a_nia skasowałam jednak mój profil chcę wam powiedzieć dlaczego.Po ostatniej wizycie lekarz powiedział że mam puste jajo płodowe ale mam czas bo jeszcze może być za wcześnie.Pomyślałam poczekamy zobaczymy.Ciągle bolał mnie brzuch doszło lekkie plamienie pojechałam pilnie do szpitala zwiększyli mi dawkę leków i leżenie plackiem ale czego się nie robi dla dziecka leżałam modliłam się ciągle.Wypuścili mnie po7dniach(zarodek już był widoczny) i znowu zaczęłam plamić tak na brązowo dzwoniłam do mojego gina mówił,że to resztki ,że tak ma być i kazał leżeć.Leżałam ciągle aż do czasu kiedy krwawienie nie zaczęło być mocno czerwone 2tyg po wyjściu ze szpitala trafiłam znowu na oddział w tamten piątek przyjął mnie ordynator zbadał nie robił usg:no: dali mi kroplówkę zastrzyk i leżeć krwawienie nasilało się:-( na drugi dzień doszły skrzepy dopiero na 3 dzień zrobili mi usg ale niestety już było za późno.........:-:)-:)-( 1 sierpnia moja dzidzia odeszła:-:)-:)-(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry