reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylozgiecie macicy+ mała macica. Czy przez to nie mogę zajsc w ciaże :(

reklama
Nie wiem własnie... niby jak sie ma tą mała macice to tez jest problem... ;/ Nie wiem juz co mam myslec o tym wszystkim.. to takie nie sprawiedliwe
 
Nicola w brew pozorom bardzo dużo kobiet ma tyłozgięcie macicy. Ja również. W ciąże zachodziłam za 1-2 razem. Mówią że przy tyłozgięciu najlepsza pozycja na zajście jest "na pieska". Niestety nie wiem jak to jest gdy macica jest mała. Jak mi lekarz mówił tyłozgięcie nie jest przeszkodą, w ciązy do 12 tygodnia macica wraca do normalnej postaci. Trzymam za Was kciuki żeby się w końcu udało:tak:
 
Dziękuje bardzo. Z mezem caly czas praktycznie stosujemy metodę "na pieska" ale rezulatow nie ma. To takie oczekiwanie i rozczarowanie co miesieczne.
 
No wlasnie ze nie robilam. Jak mi pani ginekolog powiedziala dopiero po roku czasu staran mam do niej ponownie przyjsc i wtedy cos ze mna zrobi.N awet nie mam pojecia jakie to by musialy byc badania itd
 
Nawet sie boje robic jakiekolwiek badania. U mnie w rodzinie sa 2 przypadki bezplodnosci. Chodz moja mama zaszla ze mna w ciaże od razu po weselu , takze powinno byc ok , ale zawsze jest to ale ...
 
Mi gienek powiedział, że każda kobieta ma tyło- albo przodozgięcie. To nie może mieć wpływu na zajście w ciążę. Ja zaszłam dopiero po dwóch latach starań. Psychika moja była problemem.
 
reklama
Do góry