reklama

Tylozgiecie macicy+ mała macica. Czy przez to nie mogę zajsc w ciaże :(

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Nicola2222, 10 Październik 2013.

1. Nicola2222

Nicola2222 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ...

Ostatnia edycja: 11 Październik 2013
  2. wiikki

wiikki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam tyłozgięcie, w ciąże zaszłam za pierwszym razem. Także może to inna przyczyna, że nie mozesz zajść w ciąże?

3. reklama
  4. Nicola2222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem własnie... niby jak sie ma tą mała macice to tez jest problem... ;/ Nie wiem juz co mam myslec o tym wszystkim.. to takie nie sprawiedliwe

5. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Nicola w brew pozorom bardzo dużo kobiet ma tyłozgięcie macicy. Ja również. W ciąże zachodziłam za 1-2 razem. Mówią że przy tyłozgięciu najlepsza pozycja na zajście jest "na pieska". Niestety nie wiem jak to jest gdy macica jest mała. Jak mi lekarz mówił tyłozgięcie nie jest przeszkodą, w ciązy do 12 tygodnia macica wraca do normalnej postaci. Trzymam za Was kciuki żeby się w końcu udało:tak:

6. Nicola2222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuje bardzo. Z mezem caly czas praktycznie stosujemy metodę "na pieska" ale rezulatow nie ma. To takie oczekiwanie i rozczarowanie co miesieczne.

7. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    A robiłaś poza tym jakieś badania? Sobie? Mężowi?

8. Nicola2222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No wlasnie ze nie robilam. Jak mi pani ginekolog powiedziala dopiero po roku czasu staran mam do niej ponownie przyjsc i wtedy cos ze mna zrobi.N awet nie mam pojecia jakie to by musialy byc badania itd

9. Nicola2222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nawet sie boje robic jakiekolwiek badania. U mnie w rodzinie sa 2 przypadki bezplodnosci. Chodz moja mama zaszla ze mna w ciaże od razu po weselu , takze powinno byc ok , ale zawsze jest to ale ...

10. reklama
  11. wawka2013

wawka2013 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi gienek powiedział, że każda kobieta ma tyło- albo przodozgięcie. To nie może mieć wpływu na zajście w ciążę. Ja zaszłam dopiero po dwóch latach starań. Psychika moja była problemem.

12. Nicola2222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pewnie u mnie jest tak samo-psychika

Poleć forum