reklama

Tyłozgięcie macicy

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez yesenia, 4 Wrzesień 2014.

1. yesenia

yesenia Fanka BB :)

Kochane, proszę o Wasze opinie. Mam tyłozgięcie macicy , od 6 miesięcy staramy się o drugie dziecko z marnym skutkiem. Z pierwszym nie było żadnych problemów .Poczytałam trochę na necie że są specjalne pozycje przy tyłozgięciu , leżenie na brzuch po :-) Jakie Wy macie w tym doświadczenie ;-) ??

2. kotulcia

kotulcia Fanka BB :)

Ja też mam tyłozgięcie i w sumie kiedyś na wizycie w pierwszej ciąży u "obcego" ginekologa dowiedziałam się że do tego mam jakiś płaski jajnik:) Pytał ile się staraliśmy i był zdziwiony że tak szybko nam się udało przy tych "mankamentach" mojej anatomii:) U mnie zajście w ciążę zajmowało ok 2 miesięcy za każdym razem (4 ciąże w tym dwa poronienia). Ale faktycznie w tej poczytałam co nieco o pozycjach - najlepiej na "pieska" i jakieś 20min leżenia na brzuchu:tak: Nie wiem czy to akurat zadziałało ale można próbować:) I może jakaś fajna atmosfera - kolorowe drinki świecie bardziej pod kątem psychiki?:)

3. reklama
  4. sylwia_d

sylwia_d Mama Oliwki i Mariuszka

Ja mam tyłozgiecie macicy i endometrioze a mam dwojke dzieci ) o corke staralam sie ponad 2 lata a o synka ponad rok

5. yesenia

yesenia Fanka BB :)

Dziekuje za odpowiedzi. Moze jeszcze ktos cos dorzuci :)

Poleć forum