reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :)

Ajrin77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Marzec 2020
Postów
159
Tymon jest imieniem które mi się bardzo podobało od zawsze , chociaz jest dość częste teraz, natomiast Ignacy Nam się strasznie spodobało z mężem, chociaż słyszałam różne komentarze typu " skrzywdzę tym dziecko" co dla mnie jest dość dziwne, bo imię wydaje mi się baardzo fajne:)
 
reklama
Mam 6letniego już Ignasia ❤️ Tymon tez mi się podoba...tylko wiele ludzi zdrabnia "Tymek", a to już całkiem inne imię ;) Trochę balabym się tego.
 
Oooo i jak z tym Ignasiem:) jak imię się sprawdza w praktyce ?🙂❤️
Dobrze. Mówimy Ignacy lub Ignas (koledzy tak samo). Nigdy żadnych "ale" Ignacy do swojego imienia nie miał ;)
Nikt też nie mówił, że robimy dziecku krzywdę, bo starsza siostra ma bardziej oryginalne imię, które budziło zainteresowanie ;)
Przed ciążą miałam inne typy imion. Nagle w ciąży stwierdziliśmy z mężem, że to będzie TO imię. Tak jakby dzieci same sobie wybrały. Tylko imię najmłodszej wybrane przeze mnie i pierworodną ;)
 
Dobrze. Mówimy Ignacy lub Ignas (koledzy tak samo). Nigdy żadnych "ale" Ignacy do swojego imienia nie miał ;)
Nikt też nie mówił, że robimy dziecku krzywdę, bo starsza siostra ma bardziej oryginalne imię, które budziło zainteresowanie ;)
Przed ciążą miałam inne typy imion. Nagle w ciąży stwierdziliśmy z mężem, że to będzie TO imię. Tak jakby dzieci same sobie wybrały. Tylko imię najmłodszej wybrane przeze mnie i pierworodną ;)
Fajne jest to imię ,mam jakiś sentyment do niego :)) .... zobaczymy ale też bardziej się skłaniam ku Ignacemu właśnie :D
 
Baaardzo polularne teraz imie- Ignacy. Osobiście znam 4 dzieciaków o takim imieniu, które mają mniej niż 12 miesiecy, także w szkole może być kłopot.
Tymon ładnie brzmi:)
 
reklama
reklama
No proszę, to może są kręgi, gdzie to imię jest bardziej popularne..
Pracuje w szkole, tak się zastanawiam ilu tam jest Ignasiow- też kilku znam..
To imię jest w pierwszej 20 najpopularniejszych imion dla chłopców z zeszłego roku.
A Tymon zaraz za Ignasiem- A tu z kolei ja nie znam za wielu Tymonow- prędzej Tymoteuszy.
 
Do góry